Kód produktu : 66319

BIOXSINE FORTE SPREJ proti vypadávaniu vlasov 1x60 ml

Bioxsine Forte sprej obsahujeBiocomplex B11 (Vitamíny: A, B1, B2, B5, B6, B9, biotín,minerály: meď, zinok, železo, horčík, draslík,vápnik a nenasýtené omega6,9 mastné kyseliny, beta-sitosterol)

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Bioxsine Forte sprej obsahuje Biocomplex B11 (Vitamíny: A, B1, B2, B5, B6, B9, biotín, minerály: meď, zinok, železo, horčík, draslík, vápnik a nenasýtené omega6,9 mastné kyseliny, beta-sitosterol).
Aktivizuje vlasové korienky do aktívnej rastovej fázy z pokojovej fázy, počas celého obdobia vývoja vlasov. V dôsledku toho spôsobuje zvýšenie rastu vlasov. 

Informácia od dodávateľa

BIOXSINE FORTE SPREJ

Oživuje slabé vlasové folikuly, zvyšuje odolnosť, objem, lesk a živosť.
Klinické štúdie potvrdili, že BIOXSINE FORTE SPREJ zvyšuje počet vlasových korienkov. To má pozitívny účinok pri liečbe straty vlasov typu - androgénna alopécia. Bioxsine Forte sprej aktivizuje vlasové korienky do aktívnej rastovej fázy z pokojovej fázy, počas celého obdobia vývoja vlasov. V dôsledku toho spôsobuje zvýšenie rastu vlasov.

BIOCOMPLEX B11
Vitamíny A, B1, B2, B5 a B9 pomáhajú vlasovému rastu a posilňujú vlasový korienok. Zvyšujú lesk vlasov.
Vitamín B6 je nevyhnutný pre zdravé vlasy a vlasovú pokožku. Pomáha zvýšiť minerálne a vstrebávanie zinku pre zdravý vývoj vlasu.
Minerály meď, zinok, železo a vápnik zahusťujú vlasy vyživovaním vlasových korienkov. Horčík a draslík sú účinné proti vypadávaniu vlasov. Nenasýtené mastné kyseliny omega-6, omega-9, sú veľmi účinné proti vypadávaniu vlasov.
Flavonoidy ako je apigenin, kamferolem a myricetín podporujú zdravý rast vlasov tým, že vyživujú vlasy.
Beta-sitosterol znižuje mastnoty tým, že reguluje sekréciu kožného mazu v pokožke hlavy.
Med - je účinný proti lupinám.
BIOTIN: výživa vlasu

BIOXSINE FORTE SPRAY
• Zvyšuje počet vlasových korienkov
• Zvyšuje objem vlasov
• Efektívny proti vypadávaniu vlasov,
• Slabé vlasové korienky sú silnejšie a zdravšie,

Po 6 mesiacoch dosiahol nárast počtu vlasov o 21% a vypadávanie vlasov sa znížilo až o 93% (Univerzita v Pavii, Taliansko, jún 2011)