Kód produktu : 238028

CURAPROX DF 846 zubná niť na čistenie implantátov (30x) 1x1 ks

Dentálna niť je určená na jednoduchú starostlivosť, ktorá je šetrná a účinná

Skladom - dodávame do 48 hodín

15.65 €
Odporúčaná cena: 17.22 €
Strážny pes

Popis

Dentálna niť je určená na jednoduchú starostlivosť, ktorá je šetrná a účinná. Vďaka zavádzaču a elastickému mikrovláknu je jednoduché umiestniť vlákno okolo implantátu.

  • Zubná niť vytvorená pre dennú starostlivosť o implantáty.
  • Závadzače na oboch koncoch nite.
  • Extra-flisové mikrovlákno.
  • Elastickosť pre starostlivé čistenie.

Informácia od dodávateľa

Zubná niť špeciálne navrhnutá nielen na starostlivosť o implantáty. Elastické mikrovlákna umožňujú nový a účinný pohyb okolo implantátu a pozdĺž ďasien.
Produkt Implant-Saver, zubná niť poskytuje starostlivosť o obzvlášť kritické miesta okolo implantátov a to novým, šetrným a účinným spôsobom. Elastické mikrovlákno dentálnej nite, zavedené okolo implantátu a pozdĺž línie ďasna, možno jednoducho napnúť a znovu povoliť. Výsledkom toho je, že ide o jemný, ale účinný čistiaci pohyb. Žliabok ďasien je vyčistený a implantáty vydržia dlhšie.

Dentálna niť je určená na jednoduchú starostlivosť, ktorá je šetrná a účinná. Vďaka zavádzaču a elastickému mikrovláknu je jednoduché umiestniť vlákno okolo implantát. Čistenie je potom veľmi jednoduché: jemne napnite a povoľte, to je všetko. Výsledkom je šetrne a účinne vyčistený žliabok ďasien a dlhšia životnosť implantátov.
- Zubná niť vytvorená pre dennú starostlivosť o implantáty
- Závadzače na oboch koncoch nite
- Extra-flisové mikrovlákno
- Elastickosť pre starostlivé čistenie
- Praktické, šetrné a účinné