Kód produktu : 235694

PURESSENTIEL Roll-on na svaly a kĺby 14 esenciálnych olejov 1x75 ml

Roll-on na unavené svaly a kĺby

Skladom - dodávame do 48 hodín

17.91 €
Odporúčaná cena: 19.70 €
Strážny pes

Popis

Roll-on na unavené svaly a kĺby. Masážny guľôčkový aplikátor. 14 esenciálnych olejov. 100% čisté a prírodné zloženie. Produkt na báze aromaterapie. Odporúča sa najmä pre športovcov (pred cvičením a po ňom), na bežnú masáž pri stuhnutosti a bolesti svalov.

Informácia od dodávateľa

PURESSENTIEL ARTICULATIONS & MUSCLES ROLLER

ROLL-ON NA UNAVENÉ SVALY A KĹBY
Masážny guličkový aplikátor
14 ESENCIÁLNYCH OLEJOV
100% ČISTÉ A PRÍRODNÉ ZLOŽENIE
Okamžitý a dlhotrvajúci efekt na:
- zmiernenie bolesti kĺbov a svalov
- uvoľnenie a ukľudnenie natiahnutých svalov
Od 7 rokov
PRODUKT NA BÁZE AROMATERAPIE

EOBBD esenciálne oleje (botanicky a biochemicky jasne vymedzené esenciálne oleje) zo 100% čistých a prírodných zdrojov
Nespôsobuje precitlivenosť na svetlo ani podráždenie pri kontakte so svetlom. Bez obsahu farbív, konzervantov, syntetickej parfumácie a minerálnych olejov. 

Roll-on na svaly a kĺby doporučujeme najmä športovcom (pred cvičením a po ňom) a ľuďom, ktorí trpia akútnou či chronickou bolesťou (stuhnutý krk, bolesť chrbta, natiahnuté svaly, zablokovanie atď.). Kombinácia masážneho aplikátora a 14 esenciálnych olejov s uvoľňujúcimi účinkami (kajeput, ruman rímsky, klinček, eukalyptus, vždyzelené rastliny, borievka, levanduľa, majorán, mäta prieporná, niaouli, muškátový oriešok, borovica, rozmarín a terpentín) predstavuje prírodný spôsob, ako podporiť príjemný pocit a zmierniť bolesť.
Jeho účinnosť sme preukázali v klinickom teste*, na ktorý dohliadali lekár a fyzioterapeut: Zníženie intenzity bolesti, uvoľnenie svalov, okamžitá úľava, dlhotrvajúci ukľudňujúci efekt, redukcia napätia aj kontrakcie svalov, zvýšenie pocitu pohodlia, pohyblivosti, pružnosti a fyzickej aktivity vrátane každodenných aktivít (šoférovanie, obliekanie, umývanie, nosenie atď.). *Klinický test účinnosti a spokojnosti sme viedli na vzorke 43 subjektov po dobu 4 týždňov.

Pred použitím dôkladne pretrepte. Nanášajte trikrát denne do oblasti citlivých svalov a kĺbov (chrbát, krk, ramená, predlaktia, boky, kolená, členky, chodidlá). Špeciálny masážny aplikátor je ideálny na masírovanie bolestivých oblastí a dosiahnutie maximálneho pocitu uvoľnenia. V prípade nutnosti naneste viac produktu a masáž spravte prstami. Po použití si dobre umyte ruky

Výrobca