Kód produktu : 238061

MOLLER´S Omega 3 RYBÍ OLEJ + vitamín D Duo balenie, citrónová príchuť 2x250 ml

Výživový doplnok, nórsky rybí olej z tresčej pečene získaný z divo žijúcich nórskych arktických tresiek

Skladom - dodávame do 48 hodín

27.98 €
Odporúčaná cena: 30.78 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok, nórsky rybí olej z tresčej pečene získaný z divo žijúcich nórskych arktických tresiek. Je kombináciou prírodných omega-3 esenciálnych mastných kyselín z rýb a vitamínov D, A a E.  Jedna denná dávka obsahuje 15 μg Vitaminu D, co je 600 medzinárodných  jednotiek.

  • Vitamín A a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
  • Omega-3 mastné kyseliny:
    DHA prispieva k správnej funkcii mozgu a k udržaniu dobrého zraku.
    EPA a DHA prispievajú k správnej funkcii srdca. 
  • Vitamín D, ktorý stimuluje vstrebávanie vápnika v tele, čo napomáha stavbe kostí. 

Informácia od dodávateľa

Möller's je nórsky rybí tuk z tresčej pečene získaný z divo žijúcich nórskych arktických tresiek. Obsahuje unikátnu kombináciu prírodných omega-3 esenciálnych mastných kyselín z rýb a vitamínov D, A a E. Omega 3 esenciálne mastné kyseliny majú vedecky potvrdený pozitívny vplyv na srdce, krvný obeh a mozog. Je prirodzene bohatý na dôležitú omega-3 mastnú kyselinu DHA, ktorá je dôležitá pre optimálny vývoj a a funkciu mozgu, zraku a nervového systému. Pečeň arktických tresiek má obzvlášť vysokú koncentráciu vitamínu D, ktorý stimuluje vstrebávanie vápnika v tele, čo napomáha stavbe silných kostí. Vitamín A pozitívne ovplyvňuje zrak a je zodpovedný za správnu funkciu imunitného systému. Vitamín E pôsobí ako antioxidant.

Rybí olej je výnimočný hlavne v tom, že obsahuje vysoký podiel vitamínu D. Jedna denná dávka obsahuje 15 ug Vitaminu D, co je 600 medzinárodných jednotiek.