Kód produktu : 236776

HiPP 3 Junior BIO KOZIE MLIEKO následná mliečna dojčenská výživa (od 12. mesiacov) 1x400 g

Mliečna dojčenská výživa vhodná pre dojčatá a batoľatá od 12

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Mliečna dojčenská výživa vhodná pre dojčatá a batoľatá od 12. mesiaca (od ukončeného 11. mesiaca). 
Mlieko má lahodnú chuť a vôňu vďaka čistote chovu a špeciálnej technológii spracovania. Predstavuje šetrný prechod z dojčenia na kŕmenie z fľaše/pohára. Má byť súčasťou zmiešanej stravy 

  • Ľahko stráviteľné A2 kozie mlieko – s prirodzene vysokým podielom bielkoviny A2 β-kazeín.
  • Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy. Laktóza je hlavný sacharid materského mlieka. GOS sú tak prirodzene obsiahnuté v materskom mlieku.
  • Pre spokojné bruško.
  • Omega-3 mastná kyselina DHA prispieva k normálnemu vývoju zraku pri dennom príjme 100 mg.
  • Vápnik, jód, vitamíny A, C pre zdravý rast* (*Ako všetky následné mlieka obsahuje vápnik prispievajúci k normálnemu vývoju kostí a vitamíny A, C prispievajúce k normálnej funkcii imunity.)
  • Lahodná mliečna chuť a vôňa – vďaka čistote chovu a špeciálnej technológii spracovania.
  • BIO špičková kvalita HiPP.
  • Vyrobené s maximálnou starostlivosťou v harmónii s prírodou: BIO poľnohospodárstvo a ohľaduplné zachádzanie s hospodárskymi zvieratami.
  • Vyrobené v CO2 neutrálnom závode.

Informácia od dodávateľa

HiPP 3 JUNIOR BIO kozie mlieko je prémiová mliečna dojčenská výživa vhodná od 12. mesiaca. Základom je obzvlášť ľahko stráviteľné A2 kozie mlieko v tej najlepšej BIO kvalite, ktoré je extra šetrné k malému brušku. Preto je dojčenská výživa z kozieho mlieka vhodnou alternatívou, ak dieťa bez zdravotného dôvodu citlivo reaguje na bežné dojčenské mlieko. Naviac obsahuje hodnotné galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy a všetky dôležité vitamíny a živiny, ktoré dojčatá a batoľatá potrebujú pre zdravý rast v jednotlivých vývojových fázach. HiPP BIO kozie mlieko má lahodnú mliečnu chuť a vôňu vďaka čistote chovu a špeciálnej technológii spracovania. Predstavuje šetrný prechod z dojčenia na kŕmenie z fľaše/pohára.
Rodina HiPP venuje už viac než 50 rokov všetko úsilie do vývoja a výskumu mliečnej dojčenskej výživy, aby nedojčené deti dostali všetko potrebné pre zdravý vývoj, a to naviac v osvedčenej HiPP BIO kvalite. Kombinácia starostlivosti, dôkladne vybraných BIO surovín a systému prísnych kontrol zaručuje najvyššiu kvalitu a bezpečnosť výživného a zdravého mlieka.