Kód produktu : 236794

SanaGut Probio cps s cieleným uvoľňovaním 1x30 ks

Výživový doplnok obsahuje vyvážený komplex bakteriálnych kutúr - 5 kmeňov stabilizovaných do špeciálnych kapsúl s cieleným uvoľňovaním, a to až v črevnom trakte

Skladom - dodávame do 48 hodín

17.75 €
Odporúčaná cena: 19.53 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok obsahuje vyvážený komplex bakteriálnych kutúr - 5 kmeňov stabilizovaných do špeciálnych kapsúl s cieleným uvoľňovaním, a to až v črevnom trakte. Jedna kapsula obsahuje 20 miliárd živých baktérií a rozpustnú kukuričnú vlákninu. Obohatené o adhezívnu zložku zaisťujúcu priľnutie na sliznicu.

Zloženie:

  • Lactobacillus acidophilus NCFM®,
  • Lactobacillus paracasei Lpc-37™,
  • Bifidobacterium lactis Bi-07™,
  • Bifidobacterium lactis BI-04™,
  • Lactobacillus rhamnosus GG,
  • rozpustná kukuričná vláknina,

plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), zloženie kapsule: (hydroxypropylmethylcelulóza).

Informácia od dodávateľa

Výživový doplnok SanaGut® obsahuje vyvážený komplex 5 precízne testovaných mikrobiálnych kmeňov stabilizovaných do špeciálnych kapsúl s cieleným uvoľňovaním, a to až v črevnom trakte. SanaGut® je obohatený o adhezívnu zložku zaisťujúcu priľnutie na sliznicu. Jedna kapsula obsahuje až 20 miliárd živých baktérií. SanaGut® ďalej obsahuje rozpustnú kukuričnú vlákninu, ktorá podporuje rast laktobacilov a bifidobaktérií v hrubom čreve a nespôsobuje nadúvanie.
SanaGut® je vhodný pri terapiách nepriaznivo pôsobiacich na črevný mikrobióm. Účinok mikrobiálnych kmeňov bol riadne testovaný a publikovaný v renomovaných vedeckých časopisoch.

Zloženie: Lactobacillus acidophilus NCFM®, Lactobacillus paracasei Lpc-37™, Bifidobacterium lactis Bi-07™, Bifidobacterium lactis BI-04™, Lactobacillus rhamnosus GG), rozpustná kukuričná vláknina, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), zloženie kapsule: (hydroxypropylmethylcelulóza).

Výrobca