Kód produktu : 233966

JutaVit Enzým Laktáza 6500 FCCU Forte tbl 1x60 ks

Výživový doplnok s obsahom laktázového enzýmu (Tolerase ™ L) pri precitlivelosti na mliečny cukor

Skladom - dodávame do 48 hodín

6.93 €
Odporúčaná cena: 7.62 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok s obsahom laktázového enzýmu (Tolerase ™ L) pri precitlivelosti na mliečny cukor. 

Precitlivelosť na mliečny cukor alebo intolerancia laktózy je neschopnosť organimu stráviť laktózu, mliečny cukor v mlieku a v mliečnych výrobkoch. Dôvodom je nedostatok a nízka hladina laktázového enzýmu, ktorý je potrebný na jeho rozloženie. 

 Tolerase ™ L je ochrannou známkou spoločnosti  DSM Nutritional Products Limited.

Informácia od dodávateľa

Výživový doplnok s obsahom laktázového enzýmu (Tolerase ™ L) pre ľudí s laktózovými tráviacimi ťažkosťami.
Zvýšený obsah účinnej látky
 

Účinná látka výrobku sa vyrába vo francúzskom závode Seclin, popredného, svetového výrobcu vitamínov a mikrovýživy DSM Nutritional Products Limited. TOLERASE™ L je ochrannou známkou spoločnosti DSM.
 

2 x 30 ks tabliet v blistroch

Výživový doplnok s obsahom laktázového enzýmu pri precitlivelosti na mliečny cukor. Precitlivelosť na laktózu alebo intolerancia laktózy je neschopnosť organizmu stráviť laktózu, mliečny cukor v mlieku a mliečnych výrobkoch. To je z dôvodu nedostatku a nízkej hladiny laktázového enzýmu, ktorý je potrebný na jeho rozloženie.

Zloženie: Objemové činidlá (SORBIT, MIKROKRYŠTALICKÁ CELULÓZA), PRÍPRAVOK LAKTÁZOVÉHO ENZYMU TOLERASE ™ L (MALTODEXTRIN [KUKURICA], LAKTÁZOVÝ ENZYM  [β-GALAKTÓZIDA] , CHLORID SODNÝ)  PROTIHRUDKUJÚCA LÁTKA (HOREČNATÉ SOLI MASTNÝCH KYSELÍN).

Výrobca