Kód produktu : 238231

JutaVit Omega 3 Kardiovaskulár 1500 mg cps (EPA 600 mg, DHA 450 mg) 1x60 ks

Výživový doplnok s obsahom vysokého množstva omega-3 mastných kyselín (EPA a DHA)

Skladom - dodávame do 48 hodín

17.75 €
Odporúčaná cena: 19.53 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok s obsahom vysokého množstva omega-3 mastných kyselín (EPA a DHA). Zdrojom omega 3 pre kapsuly je ryba sardela (ančovičky), ktorá sa loví v oblastiach oceánu južného Pacifiku. Rybí olej vo výrobku obsahuje omega-3 mastné kyseliny v prírodnej (TG) forme.

  • Kyselina eikosapentaénová (EPA) a kyselina dokosahexaénová (DHA) pomáhajú udržiavať normálny krvný tlak. Priaznivý účinok sa dosiahne denným príjmom 3 g EPA a DHA, čo sa dá zabezpečiť 3 kapsulami prípravku.
  • EPA a DHA prispievajú k správnemu fungovaniu srdca. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA, čo sa dá zabezpečiť konzumáciou 1 kapsuly prípravku.
  • DHA prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu a k udržaniu dobrého zraku. Priaznivý účinok je možné dosiahnuť pri dennom príjme 250 mg DHA, čo sa dá zabezpečiť konzumáciou 1 kapsuly prípravku.
  • EPA a DHA pomáhajú udržiavať normálnu hladinu triglyceridov v krvi. Priaznivý účinok sa dosiahne denným príjmom 2 g EPA a DHA, čo sa dá zabezpečiť 2 kapsulami prípravku. Kombinované denné množstvo EPA a DHA konzumované ako doplnok by nemalo presiahnuť 5 g.

Informácia od dodávateľa

Pre správne fungovanie srdca!
Na udržanie normálneho krvného tlaku, správnej funkcie mozgu, dobrého zraku a normálnej hladiny triglyceridov v krvi.
Výživový doplnok s obsahom vysokého množstva omega-3 mastných kyselín (EPA a DHA). Zdrojom omega 3 pre naše kapsuly je ryba sardela (ančovičky), ktorá sa loví v oblastiach oceánu južného Pacifiku, ktoré sú čisté a vzdialené od priemyselných oblastí. Závod na spracovanie novej generácie výrobcu suroviny, Goldenomega, sa nachádza hneď vedľa rybárskych oblastí, takže sa rybí olej spracuje vo veľmi krátkom čase a dostane sa do moderného závodu JuvaPharma Kft. v uzavretých nádržiach, kde sa vyrábajú mäkké kapsuly plnené rybím olejom. Rybí olej vo výrobku obsahuje omega-3 mastné kyseliny v prírodnej (TG) forme.

Kyselina eikosapentaénová (EPA) a kyselina dokosahexaénová (DHA) pomáhajú udržiavať normálny krvný tlak. Priaznivý účinok sa dosiahne denným príjmom 3 g EPA a DHA, čo sa dá zabezpečiť 3 kapsulami prípravku. EPA a DHA prispievajú k správnemu fungovaniu srdca. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA, čo sa dá zabezpečiť konzumáciou 1 kapsuly prípravku. DHA prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu a k udržaniu dobrého zraku. Priaznivý účinok je možné dosiahnuť pri dennom príjme 250 mg DHA, čo sa dá zabezpečiť konzumáciou 1 kapsuly prípravku. EPA a DHA pomáhajú udržiavať normálnu hladinu triglyceridov v krvi. Priaznivý účinok sa dosiahne denným príjmom 2 g EPA a DHA, čo sa dá zabezpečiť 2 kapsulami prípravku. Kombinované denné množstvo EPA a DHA konzumované ako doplnok by nemalo presiahnuť 5 g.

Výrobca