Kód produktu : 238263

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UVMUNE 400 SPF50+ FLUID tónovaný fluid s ochranným faktorom, pre citlivú mastnú pleť 1x50 ml

Tónovaný fluid s ochranným faktorom SPF50+ pre citlivú mastnú pleť

Skladom - dodávame do 48 hodín

26.27 €
Odporúčaná cena: 28.90 €
Strážny pes

Popis

Tónovaný fluid s ochranným faktorom SPF50+ pre citlivú mastnú pleť.

  • Vedľmi vysoká UVA/UVB ochrana, antioxidačná ochrana.
    Poskytuje ochranu pred UVB, UVA žiarením a hyperpigmentáciou spôsobenou viditeľným svetlom a oxidačným stresom z infračerveného žiarenia či znečistenia.
  • Navrhnutý tak, aby zamedzil štípaniu v očiach.
  • Testované pod dermatologickou kontrolou na citlivej a reaktívnej pleti a pleti so slnečnou intoleranciou.
  • Nekomedogénny. 
  • Pre pocit čistej pleti.

Informácia od dodávateľa

Anthelios UVMUNE 400 OIL CONTROL TÓNOVANÝ FLUID SPF 50+. VEĽMI VYSOKÁ UVB/UVA OCHRANA, ANTIOXIDAČNÁ OCHRANA. Navrhnutý tak, aby zamedzil štípaniu v očiach. Testované pod dermatologickou kontrolou na citlivej a reaktívnej pleti a pleti so slnečnou intoleranciou. Nekomedogénny. Pre pocit čistej pleti. Poskytuje ochranu pred UVB, UVA žiarením a hyperpigmentáciou spôsobenou viditeľným svetlom a oxidačným stresom z infračerveného žiarenia či znečistenia. Upozornenie: Nadmerná expozícia na slnku je nebezpečná. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu. Nezostávajte na slnku dlho, ani keď používate ochranný prostriedok. Tento produkt nepredstavuje 100 % ochranu. Aplikujte bezprostredne pred slnečnou expozíciou. Na udržanie ochrany aplikujte produkt opakovane v dostatočnom množstve, najmä pri potení, kúpaní alebo sušení uterákom. Zníženie množstva prostriedku značne zníži úroveň ochrany. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite veľkým množstvom vody. Zabráňte kontaktu s textíliami. Ak už z pumpičky nevychádza žiaden prípravok, pretrepte prípravok, stlačte tubu a súčasne zatlačte na pumpičku.

Aplikujte bezprostredne pred slnečnou expozíciou. Na udržanie ochrany aplikujte produkt opakovane v dostatočnom množstve, najmä pri potení, kúpaní alebo sušení uterákom. Zníženie množstva prostriedku značne zníži úroveň ochrany. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite veľkým množstvom vody. Zabráňte kontaktu s textíliami. Ak už z pumpičky nevychádza žiaden prípravok, pretrepte prípravok, stlačte tubu a súčasne zatlačte na pumpičku.