SALUS Floradix Saludynam tekutá froma 1x250 ml | Vitalmix.sk

Kód produktu : 221838

SALUS Floradix Saludynam tekutá froma 1x250 ml

Tekutý výživový doplnok obsahujúci vitamín D, vápnik, horčík a zinok

Skladom - dodávame do 48 hodín

13,68 €
Odporúčaná cena: 15,05 €

Popis

Tekutý výživový doplnok obsahujúci vitamín D, vápnik, horčík a zinok. Obsahuje tiež niekoľko koncentrátov z ovocných štiav (zmes koncentrátov ovocných štiav z pomaranča, vody, manga, karobového extraktu, citrónu a jablka) a vybraných rastlín -  červeného ibišteka (Hibiscus sabdariffa), kvetu harmančeka (Matricaria recutita), plodu feniklu obyčajného (Foeniculum vulgare) a listov špenátu siateho(Spinacia oleracea).

  • Vápnik, horčík, vitamín D a zinok prispievajú k udržaniu zdravých kostí.
  • Vápnik, horčík a vitamín D taktiež prispievajú k udržaniu zdravých zubov.
  • Vitamín D prispieva k správnemu strebávaniu/využitiu vápnika a fosforu a k normálnej hladine vápnika v krvi.

Neobsahuje alkohol, konzervačné látky, farbivá, ani syntetické dochucovadlá. Neobsahuje lepok, laktózu a je vhodný pre vegetariánov.
Je určený hlavne pre ženy, adolescentov, seniorov, športovcov a pre tých, ktorým chýbajú tieto živiny v ich strave.

Informácia od dodávateľa

Vápnik, horcík, vitamín D a zinok prispievajú k udržaniu zdravých kostí. Vápnik, horcík a vitamín D taktiež prispievajú k udržaniu zdravých zubov. Vitamín D tiež prispieva k správnemu strebávaniu/využitiu vápnika a fosforu a prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi.
Saludynam tekutý výživový doplnok sa jednoducho užíva a pomáha udržiavat rovnováhu vápnika, horcíka, zinku a vitamínu D v tele. Nakolko sú tieto živiny už rozpustené, sú pri porovnaní s tabletami absorbované v tráviacej sústave rýchlejšie.
Saludynam pre príjemnú chut obsahuje niekolko koncentrátov z ovocných štiav a vybraných rastlín.
Saludynam neobsahuje alkohol, konzervacné látky, farbivá, ani syntetické dochucovadlá. Neobsahuje lepok, laktózu a je vhodný pre vegetariánov.
Saludynam je urcený hlavne pre ženy, adolescentov, seniorov, športovcov a pre tých, ktorým chýbajú tieto živiny v ich strave.
 

Výrobca