Kód produktu : 238320

PEPTYS Regain roztok peptidov PEP-110 z kolagénu injekcia predplnená 1 mg/ml, nízkomolekulárne peptidy (LWP) 1x10 ml

Zdravotnícka pomôcka, roztok nízkomolekulárnych peptidov (LWP) získaných z hydrolyzovaného kolagénu v predplnenej injekčnej striekačke na infiltratívne a injekčné intraartikulárne, periartikulárne, intramuskulárne, intradermálne a epiteliálne použitie

Doprava zdarma

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Zdravotnícka pomôcka, roztok nízkomolekulárnych peptidov (LWP) získaných z hydrolyzovaného kolagénu v predplnenej injekčnej striekačke na infiltratívne a injekčné intraartikulárne, periartikulárne, intramuskulárne, intradermálne a epiteliálne použitie.
 PEPTYS LWP pochádzajú z kolagénového peptidu po hydrolýze. Môžu priamo podporovať kolagénovú matricu spojivových a epiteliálnych tkanív, ktoré sú poškodené fyziologickým tarnutím/degeneráciou a v dôsledku zápalových patológií alebo po traumách.

Roztok je určený na priamu opravu extracelulárnej matrice spojivových tkanív, ktorá je prirodzene bohatá na kolagénové vlákna. Jeho formula sa odporúča aj na zlepšenie kĺbovej pohyblivosti a na zvládnutie symptómov bolesti kĺbov a okolitých väzových a svalových štruktúr (väzy, šľachy, menisky a svaly) spôsobené degeneráciou, traumami, preťažením a posturálnym defektom. Tiež je indikovaný po operáciách kĺbov.

Výrobca