Kód produktu : 238343

YUZU GINGER TEA nápojový koncentrát so zázvorom 1x500 g

Tradičný kórejský nápoj vyrobený z citrusov Yuzu, zázvorua medu s vysokým obsahom vitamínu C a antioxidantov

Skladom - dodávame do 48 hodín

9.92 €
Odporúčaná cena: 10.91 €
Strážny pes

Popis

Tradičný kórejský nápoj vyrobený z citrusov Yuzu, zázvoru a medu s vysokým obsahom vitamínu C a antioxidantov. Podľa tradičnej ázijskej receptúry, starej viac ako tisíc rokov, spracovaný konzerváciou v mede a cukru.

Zloženie:
zázvor 20 %, citrusové plody YUZU 18 %, med 5 %, voda, cukor, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), karboxymetylcelulóza (zahusťovadlo).

Informácia od dodávateľa

Hrejivý zázvor a osviežujúcu yuzu v mede tvoria neodolateľnú kombináciu chutí, ktorá Vám dodá energiu a naštartuje Vašu imunitu. Zdravý Yuzu Ginger Tea navyše obsahuje extra porciu vitamínu C, antioxidantov a minerálov.

Tento nápoj odporúčame vychutnať si ako ľadovú limonádu v horúcich letných dňoch, kedy telo chutne a zdravo osviežite a dodáte mu potrebné vitamíny, antioxidanty a minerály. V sparnom lete telo stráca mnoho tekutín as nimi aj vitamíny a minerály, ich doplnenie vhodným pitným režimom je teda zásadné. Antioxidanty navyše chránia Vašu kožu pred škodlivým žiarením.

Tú pravú silu Yuzu Ginger tea oceníte v sychravých jesenných a zimných mesiacoch, kedy si z neho pripravíte horúci nápoj, ktorý podporí Vašu imunitu. V čase choroby Vám vďaka vysokému obsahu vitamínu C a unikátnej kombinácii antioxidantov pomôže s rýchlejšou rekonvalescenciou a to úplne prírodnou cestou.