Kód produktu : 238407

Solgar Full Spectrum Omega cps 1x120 ks

Výživový doplnok obsahujúciomegamastné kyseliny(EPA, DHA a ďalšie) získanéz oleja zdivokého aljašského lososa Sockeye a vitamín D3

Skladom - dodávame do 48 hodín

56.75 €
Odporúčaná cena: 62.43 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok obsahujúci omega mastné kyseliny (EPA, DHA a ďalšie) získané z oleja z divokého aljašského lososa Sockeye a vitamín D3.
 

  • EPA a/alebo DHA napomáhajú normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku.
    Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.
  • Vitamín D pomáha podporovať normálny stav kostí a normálnu funkciu imunitného systému.

Informácia od dodávateľa

Ako prírodné triglyceridy (Hladiny EPA, DHA a ďalších mastných kyselín obsiahnuté v Solgar mäkkých kapsulách – a ich vzájomné pomery – odrážajú tie, ktoré sa vyskytujú u voľne žijúcich lososov)
Čistá Omega z oleja z divokého aljašského lososa
Definované prírodou
Ryby majú na zozname zdravých potravín len málo konkurentov. Hoci väčšina tučných rýb zo studenovodných rýb je dobrým zdrojom Omega-3 mastných kyselín, jedným z najbohatších a najprospešnejších zdrojov je divoký aljašský losos Sockeye, vďaka čomu je jedinečný medzi potravinami s vysokým obsahom bielkovín. Jeho prírodný olej patrí medzi najčistejšie zo všetkých oceánskych rýb. Divoký aljašský losos Sockeye je tiež jedným z najbohatších zdrojov EPA a DHA – Omega-3 mastných kyselín, ktoré väčšina ľudí konzumuje príliš málo, a vďaka ktorým je táto ryba jedinečne zdravá.
EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca1
EPA a/alebo DHA napomáhajú normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.
Vitamín D pomáha podporovať normálny stav kostí a normálnu funkciu imunitného systému.