Kód produktu : 236825

Barny's INOVO 5 forte + RoboFlex forte tbl 90 + cps 10, 1x1 set

Spoločné balenie výživových doplnkov Barny´s obsahuje: Inovo 5 forte tbl 90 a RoboFlex Forte cps 10

Skladom - dodávame do 48 hodín

27,42 €
Odporúčaná cena: 30,16 €

Popis

Spoločné balenie výživových doplnkov Barny´s obsahuje: Inovo 5 forte tbl 90 a RoboFlex Forte cps 10.

Barny´s Inovo 5 forte - kombinovaný rastlinný a živočíšny produkt obsahujúci zložky – glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén II. typu, kyselinu hyalurónovú a vitamín C.

  • Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek.

Barny´s RoboFlex Forte – je kombinovaný rastlinný a vitamínový výživový doplnok, ktorý obsahuje rastlinné extrakty z chmeľu obyčajného, aloe barbadoskej a vitamíny B6, C a D.

  • Vitamíny B6 a C prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky.
  • Vitamín B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí a k udržaniu správneho fungovania svalov.

Informácia od dodávateľa

Výživový doplnok.
Barny´s Inovo 5 forte - kombinovaný rastlinný a živočíšny produkt obsahujúci zložky – glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén II. typu, kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek.

Pri výskume a vývoji sa tím kanadských špecialistov inšpiroval látkami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či chrupavke a vytvoril tak unikátne zloženie. Výnimočné je najmä kombináciou jednotlivých zložiek a ich optimálnym množstvom. Technológia výroby a kvalita použitých surovín umožňuje výbornú vstrebateľnosť a vysokú využiteľnosť organizmom.

Obsah zložiek v 1 tablete (1,68 g): Glukozamín sulfát z kôrovcov [glukozamín sulfát 2KCl 95%, stabilizátor (polyvinylpyrolidón)] 500 mg, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), chondroitín sulfát (chondroitínsulfát sodný 90% ) 200 mg, MSM (metylsulfonylmetán) 200 mg, objemové činidlo (hydrogénfosforečnan vápenatý), kolagén II. typu (hydrolyzovaný kurací kolagén II. typu 50%) 60 mg, vitamín C (L-askorban sodný 99%) 20 mg (25 % RVH), zahusťovadlo (hydroxypropylmetylcelulóza), kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný 97%) 18 mg, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), objemové činidlo, farbivo (hydrogénuhličitan horečnatý), stabilizátor (polydextróza), protipeniace činidlo (polyetylénglykol), protihrudkujúca látka (talk), stredne reťazcové triglyceridy, stabilizátor (polyvinylpyrolidón). RVH – referenčná výživová hodnota.

Barny´s® RoboFlex™ Forte – je kombinovaný rastlinný a vitamínový výživový doplnok, ktorý obsahuje rastlinné extrakty z chmeľu obyčajného, aloe barbadoskej a vitamíny B6, C a D. *Vitamíny B6 a C prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky. *Vitamín B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. *Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. *Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí a k udržaniu správneho fungovania svalov.

Obsah zložiek v 1 kapsule (0,75 g): Perluxan® SD: [extrakt zo šištíc chmeľu obyčajného (Humulus lupulus), (alfa, izo-alfa kyseliny ≥30 %), škrob, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)] 500 mg, maltodextrín, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), vitamín C (kyselina L-askorbová 99%) 12 mg (RVH 15 %), Aloe vera Qmatrix® [prášková dužina z aloe barbadoskej (Aloe barbadensis) – celkové polysacharidy ≥ 10 %] 10 mg, vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid 99%) 0,21 mg (RVH 15 %), vitamín D (cholekalciferol) 0,75 µg (RVH 15 %). Kapsula je zložená z hydroxypropylmetylcelulózy. RVH – referenčná výživová hodnota.