Kód produktu : 238415

Barny's KOENZÝM Q10 DUAL 60 mg cps (zvýhodnené balenie) 2x30 (60 ks)

Výživový doplnok, Koenzým Q10získaný fermentáciou kvasiniek

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Výživový doplnok, Koenzým Q10 získaný fermentáciou kvasiniek. Kombinácia klasického kvalitného japonského Kaneka Q10™ (59,4 mg) a koenzýmu Q10 (0,6 mg) vo forme mikročastíc. Vo forme mäkkých želatínových kapsúl s olejom pre vyššiu účinnosť.

Informácia od dodávateľa

Barny´s® Koenzým Q10 dual je výživový doplnok získaný fermentáciou kvasiniek. Jedinečná kombinácia klasického vysoko kvalitného japonského koenzýmu Q10 od Kaneka Q10™ a koenzýmu Q10 vo forme mikročastíc.
Duálna forma koenzýmu Q10 = 2 fázy účinku:
Fáza 1 - okamžitý účinok (koenzým Q10 vo forme mikročastíc)
Fáza 2 - postupné uvoľňovanie (klasická forma koenzýmu Q10).
Koenzým Q10 je prirodzenou súčasťou každej bunky v tele, každého svalu. Srdce je najviac namáhaný sval.
Veľa výrobcov koenzýmu Q10 získava túto látku z baktérií alebo tabakových derivátov. Spoločnosť Kaneka je presvedčená, že koenzým Q10 ak má byť čo najpodobnejší ľudskému koenzýmu Q10 tak, musí byť vyrábaný z čistých naturálnych ingrediencií. Kaneka koenzým Q10™ sa práve preto získava fermentáciou z čistých prírodných kvasiniek. Táto fermentačná metóda spolu s výrobnými štandardami spoločnosti Kaneka robia z Kaneka Q10™ najčistejší koenzým Q10, ktorý je na trhu dostupný. Táto kvalita umožnila, že Kaneka Q10™ je najčastejšie skúmanou látkou na svete a zároveň aj držiteľom zlatého štandardu vo vedeckom výskume koenzýmu Q10. Kaneka Q10™ preto neobsahuje nečistoty ako synteticky spracovaný koenzým Q10. Disponuje GRAS statusom, je bez GMO a s certifikátom KOSHER.

Zloženie 1 kapsule:
 Koenzým Q10 59,4 mg
 Koenzým Q10 0,6 mg vo forme mikročastíc
Ďalšie zložky: objemové činidlo (triacylglyceroly so stredne dlhým reťazcom, emulgátor (olej zo sójových bôbov), želatína, stabilizátor (glycerol), farbivo (oxidy železa).