X

Kód produktu : 234107

Barny's KOLOSTRUM s beta-glukánmi + ULTRA-C IMUNO cps (Vianočné balenie) 2x30 (60 ks)

Vianočné balenie obsahuje:

Barny's KOLOSTRUM s beta-glukánmi forte
Výživový doplnok obsahuje bovinné kolostrum, beta-glukány, vitamín C a minerálne látky selén a zinok

Skladom - dodávame do 48 hodín

19,52 €
Odporúčaná cena: 21,47 €

Popis

Vianočné balenie obsahuje:

Barny's KOLOSTRUM s beta-glukánmi forte
Výživový doplnok obsahuje bovinné kolostrum, beta-glukány, vitamín C a minerálne látky selén a zinok.

  • Vitamín C, selén a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Barny's ULTRA-C IMUNO COMPLEX
Výživový doplnok obsahujúci patentom chránený vitamín C, organickú formu zinku, organicky viazaný selén a mikroenkapsulovaný vitamín D3.

  • Vitamín C, D3, selén a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Informácia od dodávateľa

Kolostrum s beta-glukánmi forte:
Výživový doplnok obsahuje bovinné kolostrum, beta-glukány, vitamín C a minerálne látky selén a zinok.
Vitamín C, selén a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Obsah zložiek v 1 kapsule (0,562 g): bovinné kolostrum (mlieko) [min. 30 % imunoglobulínov G: 90,00 mg (IgG), slnečnicový lecitín) 300 mg, Yestimun® [min. 80 % (1,3)-(1,6)-ß-D-glukány z kvasiniek (Saccharomyces cerevisiae):  64 mg] 80 mg, vitamín C - NUTRA-C™ (L-askorban vápenatý, L-askorban horečnatý, L-treonát vápenatý, RVH 25 %) 20 mg, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, mastenec, fosforečnan vápenatý), zinok (oxid zinočnatý, RVH 15 %) 1,5 mg,  selén (inaktivované kvasnice obohatené selénom Saccharomyces cerevisiae, RVH 16 %) 9 µg. Kapsula je zložená zo zahusťovadla (hydroxypropylmetylcelulózy) a farbiva (oxid zinočnatý). RVH – referenčná výživová hodnota. 

ULTRA-C IMUNO COMPLEX:Je vitamínový a minerálny výživový doplnok obsahujúci patentom chránený vitamín C v podobe NUTRA-C™, organickú formu zinku, organicky viazaný selén a mikoenkapsulovaný vitamín D3.

Obsah zložiek v 1 kapsule (0,6159 g): Vitamín C (NUTRA-C™ - patentovaná zmes pozostávajúca: L-askorban vápenatý, L-askorban horečnatý, L-treonát vápenatý) 250 mg, protihrudkujúce látky (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý, oxid kremičitý, mastenec), zahusťovadlo (hydroxypropylmetylcelulóza), objemové činidlo (modifikovaný kukuričný škrob), farbivo (uhličitan vápenatý), zinok (glukonan zinočnatý) 5 mg (RVH 50 %), selén (kvasnice obohatené selénom, Saccharomyces cerevisiae) 27,5 µg (RVH 50 %), vitamín D3 (nosič - modifikovaný potravinársky škrob, stabilizátor - sacharóza, nosič - stredné reťazcové triglyceridy, voda, antioxidant - zmes tokoferolov (E306), cholekalciferol) 7,5 µg RVH 150 %). RVH – referenčná výživová hodnota. 

Barny's KOLOSTRUM s beta-glukánmi forte:
Unikátnosť tohto výživového doplnku spočíva v tom, že pochádza od špeciálne vyberaných kráv z ekochovu, od ktorých sa kolostrum získava z úplne prvého dojenia hneď po pôrode, kedy je obsah nutričných dávok najvyšší. Vďaka tomu je možné štandardizovať obsah imunoglobulínov (IgG) na 30% obsahu z celkovej hmotnosti kapsule.
Komplexnou analýzou jednotlivých zložiek kolostra sa zistilo, že obsahuje širokú škálu látok, ktoré posilňujú imunitný systém. Vedci dospeli k názoru, že bovinné kolostrum (kolostrum dobytka) je veľmi podobné až takmer totožné s ľudským, čo sa týka obsahových látok. Navyše sa zistilo, že bovinné kolostrum oproti ľudskému obsahuje niekoľkokrát (4) vyššiu koncentráciu faktorov vplývajúcich na imunitný systém a niektoré špeciálne látky, ktoré chránia aktívne zložky pred prechodom ľudským tráviacim traktom.
Výživový doplnok Barny´s® Kolostrum s beta-glukánmi Forte podporí prirodzenú obranyschopnosť.
1. Vysokokvalitné kolostrum získavané z úplne prvého dojenia (v prvých 4-6 hodinách) po pôrode – pričom sa tento odber uskutočňuje len jednorazovo, čím sa zabezpečí zachovanie kolostra aj pre teliatka.
2. Vďaka včasnému odberu je možné docieliť štandardizáciu imunoglobulínov G (IgG) na 30%-ný obsah z celkovej hmotnosti kolostra, čo umožňuje zachovanie obsahu ďalších dôležitých zložiek z kolostra v optimálnom pomere.
3. Patentovaný bioaktívny Yestimun® v sebe ukrýva kvalitné značkové beta-glukány, ktoré sa získavajú z kvasiniek (Saccharomyces cerevisiae). Sú to vysoko čistené koncentrované beta-glukány štandardizované minimálne na 80%-ný obsah prírodných polysacharidov. Prírodná surovina pestovaná výhradne na jačmeňoch, chmele a vode. Pri šetrnom výrobnom procese zahŕňajúcom jemnú autolýzu vlastnými enzýmami kvasiniek sa opatrne odstránia vonkajšie vrstvy buniek kvasiniek. Výrobný proces si nevyžaduje použitie agresívnych chemikálií, ktoré by mohli poškodiť finálnu kvalitu suroviny.
4. Unikátna forma vitamínu C v podobe NUTRA-C™, ktorá sa vyrába za použitia špecifického výrobného procesu založeného na vodnej (hydro)technológii, ktorá vedie k vzniku prirodzene sa vyskytujúcich metabolitov vitamínu C s neutrálnym pH. Tieto metabolity aktivujú molekuly vitamínu C, čo uľahčuje telu ich transport z bunky do bunky a prináša viaceré výhody ako napríklad lepšiu biologickú dostupnosť. Vďaka obsahu chelátových minerálov a úplnej ionizácii je NUTRA-C™ takmer 100% biologicky dostupný už od okamihu príjmu do organizmu. Vitamín C patrí medzi vitamíny rozpustné vo vode a preto sa pomerne rýchlo vylučuje močom z tela von. Naproti tomu NUTRA-C™ umožňuje lepšie uchovávanie vitamínu C, z toho vyplýva, že ďalšou výhodou je nižšia strata močom ako pri užívaní bežného vitamínu C.
5. Minerálna látka selén, ktorej zdrojom sú inaktivované kvasnice obohatené selénom, sú produkované mikroorganizmami Saccharomyces cerevisiae. Táto forma selénu sa nazýva selenometionín a považuje sa za organickú formu selénu (nariadenie komisie (ES) č. 634/2007).
6. Minerálna látka zinok je poslednou zložkou, podobne ako selén a vitamín C, prispieva k správnej funkcii imunitného systému
7. Podarilo sa nám skombinovať celý rad vysokokvalitných nutričných látok v optimálnom pomere, aby mohli pôsobiť ako celok v tomto výnimočnom výživovom doplnku.
8. Záleží nám aj na detailoch, preto sme všetky zložky balili do špeciálnych rastlinných kapsúl.

ODPORÚČAME

Imunoglukan P4H 1x250 ml

Výživový doplnok pre dlhodobé užívanie - obsahuje účinnú zložku - prírodnú látku Imunoglukan® vo vhodnej ...
12,99 € 16,69 €

PROFIZYM PLUS CPS 180

Výživový doplnok obsahujúci vyvážený komplex synergicky pôsobiacich neživočíšnych enzýmov, selén a vitamín C.
71,90 € 101,37 €

INDOL3C Partnerské Balenie 240cps

INDOL3C je výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku indol-3-carbinol, ktorý sa nachádza v ...
49,99 € 74,26 €

Lipoxal UltraFit tbl 1x180 ks

Výživový doplnok s obsahom zeleného čaju, teínu, extraktu koreňa púpavy lekárskej, synefrínu, glukomananu ...
33,99 € 50,06 €

Barny's ACTIValoe FORTE (Vianoce) trojbalenie 3x500 ml, 1x1 set

Výživový doplnok rastlinný Barny´s ACTIValoe® Forte obsahuje patentom chránený vysokoakostný 100 % aloe ...
24,61 €

BEBA COMFORT 2 HMO 800G 6ks

Nestlé BEBA COMFORT 2 HM-O, je instantná mliečna dojčenská výživa s baktériami mliečneho kvasenia L. ...
109,99 € 131,34 €

HiPP 2 BIO Combiotik 700g 6ks

Následná mliečna dojčenská výživa HiPP 2 BIO Combiotik, od ukončeného 6. mesiaca 6x700g
97,99 € 118,80 €

ENZYCOL DNA* cps 100+40 zadarmo (140 ks)

Výživový doplnok, prípravok spatentovaným komplexom CleanUPTM
19,99 € 26,22 €

WALMARK Sinulan forte Aroma Patch junior náplasť 1x5 ks

Náplasť uvoľňuje prírodné arómy esenciálnych olejov
6,39 € 7,16 €