Kód produktu : 238412

Kamedis CLEAR Purifying Cleansing bar hĺbkovo čistiaca kocka 1x100 g

Čistiaca kocka (nekomedogénne mydlo)

Skladom - dodávame do 48 hodín

7.74 €
Odporúčaná cena: 8.51 €
Strážny pes

Popis

Čistiaca kocka (nekomedogénne mydlo).
Kocka jemne čistí a odstraňuje prebytočné mazové nečistoty mastnej a problematickej pokožky. Pomáha predchádzať vzniku upchatých pórov.
Obsahuje rastlinné extrakty: Phellodendron chinense (korkovník čínsky), Sanguisorba officinalis (krvavec lekársky), Rheum palmatum (rebarbora dlanitá), Portulaca oleracea (portulaka zeleninová), Chrysanthemum indicum (chryzantéma pravá), Scutellaria baicalensis (šišiak bajkalský), olivový olej, zelený íl a niacínamid. Bez parfumácie, farbív.

Informácia od dodávateľa

Jemne čistí a odstraňuje prebytočné mazové nečistoty mastnej a problematickej pokožky.

Klinicky overené zloženie, odporúčané dermatológmi
- Z rastlinných extraktov
- Obohatená o olivový olej, zelený íl a niacínamid
- Bez parfumácie, farbív a SLS (sodium lauryl sulfate)

Vytvorená s technológiou Control BOTANIPLEX, ktorá je multifunkčným systémom obnovy šupinatej a svrbivej pokožky.

Najúčinnejšie zložky

• Phellodendron chinense (korkovník čínsky) - korkovník amurský patrí do rodu Rutaceae. Pôvodom pochádza z Kórei, severnej Číny (rieka Amur v blízkosti Sibíru) a Japonska. Jeho deriváty sa používajú na zmiernenie zápalu, bolesti a na ekzém. Moderná veda preukázala jeho účinnosť ako protizápalové a antimikrobiálne činidlo.
• Sanguisorba officinalis (krvavec lekársky) - Krvavec lekársky sa používa v tradičnej čínskej medicíne už tisíce rokov v prípadoch krvácania, popálenín a tvorby vredov na koži. Moderná veda preukázala antialergické, protizápalové a antimikrobiálne vlastnosti. Okrem toho sa ukázalo, že stimuluje vrodenú imunitu, čiže bojuje proti infekciám.
• Rheum palmatum (rebarbora dlanitá) - Rebarbora je jednou z najčastejšie používaných bylín v tradičnej čínskej medicíne. Práve na jej účinky sa veľmi spolieha značka Kamedis. Existuje viac ako 800 zlúčenín v špeciálnej čínskej medicíne, ktoré používajú rebarboru. Majú na to skutočne dobrý dôvod. Moderná veda preukázala, že rebarbora je protizápalová, antibakteriálna, antialergická a antioxidačná. Je tiež známe, že je vhodná pri liečbe poranení a regulácii kožného mazu.
• Portulaca oleracea (portulaka zeleninová) - Jej extrakt sa považuje za účinný antioxidant. Moderné poznatky priraďujú k portulake protizápalové, antimikrobiálne vlastnosti, pôsobenie proti patogénom pri tvorbe akné (Propionibacterium acne) a antioxidačné vlastnosti. Známa je aj podpora hojenia rán.
• Chrysanthemum indicum (chryzantéma pravá) - Chryzantéma je významnou rastlinou nachádzajúcou sa v japonských aj čínskych tradičných liekoch. Je známe, že poskytuje celý rad výhod. Moderná veda preukázala protizápalové, antioxidačné a antimikrobiálne účinky.
• Scutellaria baicalensis (šišiak bajkalský) - Šišiak bajkalský bol cez 2000 rokov často používaný na zápalové stavy pokožky a ako antibakteriálny prostriedok. Moderná veda mu pripisuje celý rad priaznivých účinkov: protizápalové, antimikrobiálne a antioxidačné. Šišiak bajkalský je tiež vhodný na reguláciu kožného mazu.
• Zelený íl - pomáha absorbovať prebytočný maz
• Niacínamid – vyhladzuje textúru pokožky

Unikátne farby, textúry a arómy produktov Kamedis sú dôkazom čistoty a vysokej koncentrácie osvedčených rastlín. Farba produktu sa používaním môže časom zmeniť.
Produkty Kamedis sú navrhnuté tak, aby pomohli pokožke vrátiť sa do prirodzenej, zdravej rovnováhy. Pri každom použití sa pokožka upokojuje a ochraňuje.

Nekomedogénne mydlo. Pomáha predchádzať vzniku upchatých pórov.