Kód produktu : 236841

Dr Konrad Tocozulen masť 1x30 ml

Vitamínová masť s obsahom vitamínu A (Retinol), vitamínu E (Tocopherolu), guajazulenu, oleja Babassu, bambuckého, mandľového a kokosového oleja, včelieho vosku a kalcia panthotenátu

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Vitamínová masť s obsahom vitamínu A (Retinol), vitamínu E (Tocopherolu), guajazulenu, oleja Babassu, bambuckého, mandľového a kokosového oleja, včelieho vosku a kalcia panthotenátu.

  • Masť je určená na starostlivosť o suchú popraskanú kožu.
  • Možno ju aplikovať aj na pery a použiť už od novorodeneckého veku.
  • Bez parabénov, lanolínu a parfumácie.

Informácia od dodávateľa

Prípravok Tocozulen® je vitamínová masť k podpore epitelizácie, ktorá obsahuje vitamín A (Retinol), vitamín E (Tocopherol), guajazulen, olej Babassu, bambucký olej, mandľový olej, kokosový olej, včelí vosk a kalcium panthotenát. Ako antioxidant je použitý tzv. Tocobiol® SF, čo je zmes synergicky pôsobiacich vitamínov E získaných zo slnečnicového oleja (non-GMO). Tocobiol® SF je jeden z najmodernejších a najúčinnejších prírodných antioxidantov súčasnosti. Vitamínová masť je vhodná na starostlivosť o suchú pokožku so sklonom k prasklinám (ragádam), trhlinám (fisúram) a erozívnym ekzémom. Možno ju aplikovať aj na pery a použiť už od novorodeneckého veku.

Výrobca