Kód produktu : 234153

OnePharma HPVIRIN cps 1x120 ks

Výživový doplnok s obsahom štandardizovaného extraktu zo semien brokolice - Broccoraphanin® Activated, extraktu zeleného čaju s obsahom EGCG, extraktov medicinálnych húb Cordyceps, Reishi, Shiitake a Maitake, extraktu škorice, piperínu, zinku, selénu, bóru a vitamínov A, B2, B3, B6, B9, C, D a E vo forme kapsúl

Skladom - dodávame do 48 hodín

46.44 €
Odporúčaná cena: 51.08 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok s obsahom štandardizovaného extraktu zo semien brokolice - Broccoraphanin® Activated, extraktu zeleného čaju s obsahom EGCG, extraktov medicinálnych húb Cordyceps, Reishi, Shiitake a Maitake, extraktu škorice, piperínu, zinku, selénu, bóru a vitamínov A, B2, B3, B6, B9, C, D a E vo forme kapsúl. Je bez laktózy, pridanej sacharózy, gluténu, konzervancií, umelých sladidiel a farbív.

  • Vitamíny A, B6, B9, C, D, zinok a selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Informácia od dodávateľa

Výživový doplnok s obsahom štandardizovaného extraktu zo semien brokolice - Broccoraphanin® Activated, extraktu zeleného čaju s obsahom EGCG, extraktov medicinálnych húb Cordyceps, Reishi, Shiitake a Maitake, extraktu škorice, piperínu, zinku, selénu, bóru a vitamínov A, B2, B3, B6, B9, C, D a E vo forme kapsúl. Aktívne farmaceutické zložky v produkte HPVIRIN prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, zachovaniu zdravých slizníc, regulácii hormonálnej činnosti, ochrane buniek pred oxidačným stresom a správnemu procesu ich delenia*.
*Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa článku 13 ods. 3 nariadenia (ES) č. 1924/2006

HPVIRIN prispieva k 3 úrovniam imunitnej podpory a ochrany buniek 1. suplementáciou glukorafanínu/
sulforafanu, polyfenolov zeleného čaju, škorice, a piperínu sa aktivuje NRF2 a detoxifikačné enzýmy fázy II.,
2. obsahom extraktov medicinálnych húb Cordyceps, Reishi, Shiitake, Maitake s imunomodulačným účinkom,
3. doplnením vybraných vitamínov a minerálov, ktorých deficit je asociovaný s nálezmi typu ASCUS/CIN/SIL.

Výživový doplnok HPVIRIN je bez laktózy, pridanej sacharózy, gluténu, konzervancií, umelých sladidiel a farbív.
Vyvinuté a vyrobené na Slovensku. 

HPVIRIN je určený na imunitnú podporu a ochranu buniek u dospelých trpiacich napr. HPV infekciou s nálezmi typu – ASCUS, CIN, SIL, condylomata acuminata a iné. HPVIRIN je tiež možné použiť na imunitnú podporu a ochranu buniek u bezpríznakových partnerov osôb trpiacich napr. na HPV infekciu.

Obvyklá dávka je 2 kapsuly 2x denne (4 kapsuly/deň) nalačno, alebo s ľahkým/malým jedlom zapiť s dostatočným množstvom tekutiny. Neodporúča sa užívať s hlavným jedlom dňa. Nezapíjať ovocným džúsom.
Neužívať spolu s vitamínom C. Ak užívate inozín pranobex (napr. obsiahnutý v lieku Isoprinosine), HPVIRIN užite s odstupom minimálne 4 hodiny. Výživový doplnok je určený na dlhodobé používanie minimálne 3 mesiace. HPVIRIN je možné užívať aj na imunitnú podporu a ochranu buniek u bezpríznakových partnerov osôb trpiacich na napr. HPV infekciu. Na dlhodobé „chemopreventívne“ užívanie možno použiť udržiavaciu dávku 1 kapsula 2x denne (2 kapsuly denne).

Výrobca