BC BIO Cannabis + Kostihoj konský balzam Chladivý 1x200 ml | Vitalmix.sk

Kód produktu : 219383

BC BIO Cannabis + Kostihoj konský balzam Chladivý 1x200 ml

Bylinný balzam, chladivý s univerzálnym použitím

Skladom - dodávame do 48 hodín

3,57 €
Odporúčaná cena: 3,93 €

Popis

Bylinný balzam, chladivý s univerzálnym použitím. Obsahuje nielen konopný olej, ale aj extrakt z celej listovej časti rastliny a extrakt gaštanu, kostihoj, eukalyptus, mentol, gáfor, boswéllia (kadidlovník pílovitý) a ďalšie zložky pôsobia relaxačne.

  • Balzam sa používa k relaxačnej a uvoľňujúcej masáži pokožky v oblastiach kĺbov, na unavené nohy, pri svalovom zatuhnutí...
  • Na pokožke sa vytvorí príjemný chladivý efekt, ktorý ju upokojí.
  • Rýchlo sa vstrebáva, zanecháva príjemný nemastný pocit.

Informácia od dodávateľa

Chladivý balzam s univerzálnym použitím. Extrakt gaštanu, kostihoj, eukalyptus, mentol, gáfor, boswéllia (kadidlovník pílovitý) a ďalšie zložky pôsobia relaxačne a blahodárne na pohybový aparát tela. Balzam sa používa k relaxačnej a uvoľňujúcej masáži pokožky v oblastiach kĺbov, na unavené a ťažké nohy, pri svalovom zatuhnutí, na relaxačné masáže, pri natiahnutých šľachách a pri rôznych pomliaždeninách. Balzam zároveň obsahuje synergickú kombináciu chladivých zložiek a tým následne pokožku schladí a upokojí.

Balzam sa používa k relaxačnej a uvoľňujúcej masáži pokožky v oblastiach kĺbov, na unavené a ťažké nohy, pri svalovom zatuhnutí, na relaxačné masáže, pri natiahnutých šľachách a pri rôznych pomliaždeninách. Na pokožke sa vytvorí príjemný hrejivý efekt, ktorý uvoľnenie posilní. Rýchlo sa vstrebáva, zanecháva príjemný nemastný pocit.

Výrobca