Kód produktu : 235348

AtheroControl tbl 1x30 ks

Výživový doplnok obsahuje monakolin K*, polikosanol, silymarín, chróm, kyselinu listovú a mikronizovaný palmitoyletanolamid (PEA)

Skladom - dodávame do 48 hodín

28.64 €
Odporúčaná cena: 31.50 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok obsahuje monakolin K*, polikosanol, silymarín, chróm, kyselinu listovú a mikronizovaný palmitoyletanolamid (PEA).

* Po zmene a doplnení prílohy III k nariadeniu (ES) 1925/2006 je zakázané používanie monakolínov z červenej fermentovanej ryže na úrovni 3 mg a viac na porciu produktu odporúčanú na dennú spotrebu. Denná dávka výrobku preto musí obsahovať menej ako 3 mg monakolínov z červenej fermentovanej ryže. Tvrdenie, že Monakolín K z červenej fermentovanej ryže prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi, ktoré bolo schválené pre dennú dávku 10 mg monakolínu K, sa od 1.6.2022 nesmie používať. Toto tvrdenie bude odstránené zo zoznamu schválených zdravotných tvrdení v EÚ registri.

Informácia od dodávateľa

AtheroControl obsahuje zloženie prispievajúce k zníženiu cholesterolu (monakolin K, polikosanol), k normálnej funkcii pečene (silymarín), k normálnej hladine glykémie (chróm), k normálnemu metabolizmu homocysteínu (kyselina listová). Naviac obsahuje mikronizovaný palmitoyletanolamid (PEA), ktorá ovplyvňuje funkciu cievnej výstelky a stabilitu aterosklerotického plátu v stenách tepien.