Kód produktu : 236853

Pharma Activ AloeVeraLife NATURA AKCIA šťava z aloe 99,5% (2+1 zadarmo) 3x1000 ml (3000 ml)

Výživový doplnok obsahujúci99,5% šťavu z aloe

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Výživový doplnok obsahujúci 99,5% šťavu z aloe. Šťava z aloe obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ako napr.: polysacharid acemannan (aloverose), aminokyseliny, enzýmy, vitamíny, minerály a antioxidanty.

Zloženie: Šťava z aloe (Aloe Vera Barbadensis Miller) – 99,5 %, xanthan (zahušťovadlo), regulátor kyslosti: kyselina L-askorbová, konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný. Gélová konzistencia.

Informácia od dodávateľa

Súčinnosť 200 aktívných zložiek

•trávenie
•imunita
•krásna pokožka
- gelová konzistencia

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Šťava z aloe obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ako napr.: polysacharid acemannan (aloverose), aminokyseliny, enzýmy, vitamíny, minerály a antioxidanty. Príroda ich zvolila v dokonalom pomere tak, aby sa navzájom dopĺňali vo svojom pôsobení a mali priaznivý vplyv na ľudský organizmus.

Ceníte si prírodných, tradičných a overených spôsobov starostlivosti o zdravie. Preto je AloeVeraLife NATURA výrobkom pre vás. Jedná so o 99,7% šťavu z aloe, ktorá napomáha riadnemu tráveniu, podporuje obranyschopnosť organizmu a zdravý vzhľad pokožky, ktorú vyživuje zvnútra. Snúbi sa v nej efektívnosť s jemnosťou pôsobenia.
Zloženie:
Šťava z aloe (Aloe Vera Barbadensis Miller) – 99,5 %, xanthan (zahušťovadlo), regulátor kyslosti: kyselina L-askorbová, konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný. Krajina pôvodu základnej zložky: Mexiko