Kód produktu : 236870

Pharma Activ LIPOZOMAL C 1000 mg GOLD emulzia 1x250 ml

Výživový doplnok s obsahom vitamínu C v lipozomálnej tekutej forme

Skladom - dodávame do 48 hodín

25.21 €
Odporúčaná cena: 27.73 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok s obsahom vitamínu C v lipozomálnej tekutej forme. Vitamín C:

  • Prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej.
  • Súčasne prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek.
  • Ako antioxidant podporuje imunitný systém a ochráni bunky pred oxidatívnym stresom.
  • Znižuje mieru únavy a vyčerpania.
  • Podporuje vstrebávanie železa.

 V dennej dávke 10ml: kyselina L-askorbová (Vitamín C) 1000mg
1250% denný referenčný príjem látok.

Zloženie: čistená voda, kyselina L-askorbová (vitamín C), emulgátor (slnečnicový lecitín), konzervačná látka (sorban draselný)

Informácia od dodávateľa

Lipozomálny vitamín C má v porovnaní s inými formami vyššiu vstrebateľnosť. Je to dané tým, že tekutý vitamín C je obalený fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozómami. Lipozomálny obal chráni vitamín C pred degeneráciou, umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie, ako aj lepší prestup do vnútra buniek. Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému Počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, Súčasne prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a chrupaviek. Ako antioxidant podporuje imunitný systém a ochráni bunky pred oxidatívnym stresom. Znižuje mieru únavy a vyčerpania. Podporuje vstrebávanie železa.
 Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu. 

Dávkovanie: 10 ml denne. Odporúčame rozriediť vo 200ml vody. Prípadná usadenina je prirodzeného pôvodu a nemá vplyv na kvalitu výrobku. V dennej dávke 10ml: kyselina L-askorbová (Vitamín C) 1000mg 1250% denný referenčný príjem látok
 Zloženie: čistená voda, kyselina L-askorbová (vitamín C), emulgátor (slnečnicový lecitín), konzervačná látka (sorban draselný) 

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. 

Skladovanie: Skladovať mimo dosahu deti. Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca. Chrániť pred priamym slnečným žiarením.

UPOZORNENIE: PRED OTVORENÍM S PRODUKTOM NETREPAŤ , V OPAČNOM PRÍPADE DÔJDE K VYPENENIU PRODUKTU.