Kód produktu : 236871

Pharma Activ Lipozomal K2 MK7 + D3 FORTE cps 1x60 ks

Výživový doplnok s obsahom vitamínuK2 a vitamínuD3 v lipozomálnej forme

Skladom - dodávame do 48 hodín

18.77 €
Odporúčaná cena: 20.65 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok s obsahom vitamínu K2 a vitamínu D3 v lipozomálnej forme.

  • Vitamín D3 (cholekalciferol) prispieva k normálnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu, prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi a normálneho stavu kostí, k udržaniu normálnej činnosti svalov, stavu zubov, podporuje funkciu imunitného systému a podieľa sa na procese delenia buniek.
  • Vitamín K2 (menachinón) prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a k udržaniu zdravých kostí.

Denná dávka obsahuje: Menachinón (Vitamín K2 MK-7) 0,1 mg 133%*, Cholekalciferol (Vitamín D3) 0,025 mg (1000 I.U.) 500%*
* % denný referenčný príjem látok.

Informácia od dodávateľa

Lipozomálny vitamín D3 má v porovnaní s inými formami vyššiu vstrebateľnosť. Je to dané tým, že vitamín D3 je obalený Fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozómami. Lipozomálny obal chráni vitamín D3 pred degradáciou, umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie, rovnako tak lepší prístup do vnútra buniek. Vitamín D3 (cholekalciferol) prispieva k normálnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu. Vitamín D prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi a normálneho stavu kostí, k udržaniu normálnej činnosti svalov, stavu zubov, podporuje funkciu imunitného systému a podieľa sa na procese delenia buniek. Vitamín K2 (menachinón) prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a udržaniu normálneho stavu kostí.

Dávkovanie: 1 kaps. 1x denne. Denná dávka Menachinón (Vitamín K2 MK-7) 0,1 mg 133%*, Cholekalciferol (Vitamín D3) 0,025 mg (1000 I.U.)/ 500%* % denný referenčný príjem látok.

Zloženie: plnidlo (mikrokryštalická celulóza), Lipozomálny Vitamin D3 Liposovit-D3 TM (cholekalciferol), Vitamin K2 MK-7 (menachinon), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselin), tobolka HPMC (hydroxypropylmethyl celuloza).