Kód produktu : 236872

Pharma Activ Lipozomal MAGNESIUM + B6 FORTE cps 1x60 ks

Výživový doplnok

Skladom - dodávame do 48 hodín

26.56 €
Odporúčaná cena: 29.22 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok. Obsahuje lipozomálne magnézium (horčík v chelátovej forme bisglycinátu) v kombinácii s vitamínom B6.
 

  • Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky. Prispieva k elektrolytickej rovnováhe, k normálnemu energetickému metabolizmu. Podieľa sa na procese delenia buniek, prispieva k normálnej syntéze bielkovín, činnosti svalov a prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov.
     
  • Vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid) prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti ak zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Informácia od dodávateľa

Lipozomálne magnézium/horčík má v porovnaní s inými formami vyššiu vstrebateľnosť. Je to dané tým, že magnézium je obalené fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozómami. Lipozomálny obal chráni magnézium pred degradáciou, umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie, rovnako tak lepší prístup do vnútra buniek.
Horčík v chelátovej forme bisglycinátu má výbornú vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť. Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy ak psychickej činnosti. Prispieva k elektrolytickej rovnováhe, k normálnemu energetickému metabolizmu. Horčík sa podieľa na procese delenia buniek, prispieva k normálnej syntéze bielkovín, činnosti svalov. Horčík prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov.
Vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid) prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti ak zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Dávkovanie: 1 kaps. 3x denne. Denná dávka bisglycinát horečnatý (horčík) 330mg 88%*, Lipozomálny horčík Liposovit-Mg TM (citrát horečnatý) 45mg 12%*, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) 1,5mg 107%*, *% denný referenčný príjem látok.

Zloženie: bisglycinát horečnatý (horčík), Lipozomálny horčík Liposovit-Mg TM (citrát horečnatý), plnidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselin), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), tobolka HPMC (hydroxypropylmethyl celuloza).