Kód produktu : 236876

Pharma Activ Vitamín C+Šípky Vit.D3+Zinok ACTIV tbl 1x60 ks

Výživový doplnok

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Výživový doplnok. Obsahuje vitamín C, šípkový extrakt, vitamín D3 a zinok.

  • Vitamín C (kyselina L-askorbová) prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, súčasne prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a chrupaviek. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom., znižuje mieru únavy a vyčerpania, podporuje vstrebávanie železa.
  • Zinok (bisglycinát zinočnatý) prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a zraku, normálnemu stavu vlasov, nechtov, pokožky, kostí. Prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov. Prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, chráni bunky pred oxidatívnym stresom, syntéze DNA.
  • Vitamín D3 (cholecalciferol) prispieva k normálnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu. Prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi a normálneho stavu kostí, k udržaniu normálnej činnosti svalov, stavu zubov, podporuje funkciu imunitného systému a podieľa sa na procese delenia buniek.

Denná dávka obsahuje kyselina L-askorbová (Vitamin C) 600mg 750%*, Citrus aurantium (Hesperidin 60%) 17mg, Rosa canina (Růže šípková) šípkový extrakt z plodů 5:1 12,5mg, bisglycinát zinočnatý (zinok) 7,5 mg 75%*, cholecalciferol (Vitamin D3) 0,025mg 500%* 1000I.U.
*%denný referenčný príjem látok.