Kód produktu : 235430

DEPAN Pulzný oxymeter YK-81C prstový 1x1 ks

Zdravotnícka pomôcka

Skladom - dodávame do 48 hodín

52.47 €
Odporúčaná cena: 57.72 €
Strážny pes

Popis

Zdravotnícka pomôcka. Prstový pulzný oxymeter. 
Zaisťuje nepretržité a neinvazívne meranie hodnoty SpO2 a tepovej frekvencie pacienta. Ako kompaktný prístroj sa ľahko používa a súčasne zabezpečuje rýchle a presné meranie.

Vlastnosti výrobku:
 

  • OLED displej
  • šesť modulov zobrazenia
  • nízka spotreba energie – až 6 hodín nepretržitej práce s dvoma AAA batériami
  • ukazovateľ nízkeho napätia
  • pri absencii signálov prístroj prechádza po 8 sekundách do pohotovostného režimu
  • malé rozmery, nízka hmotnosť, pohodlné použitie

SpO2:
Rozsah merania: 70 – 99 %
Presnosť: ± 2 % pri rozsahu 80 – 99 %
                   ± 3 %pri rozsahu 70 – 79 %
Presnosť zobrazenia: 1 %
 

Tep:
Rozsah merania: 30 – 240 BPM
Presnosť ± 1 BPM alebo ± 1 % (vyššia hodnota)

Informácia od dodávateľa

Okysličenie, teda saturácia hemoglobínu kyslíkom (SpO2), krvi je percentuálna hodnota medzi objemom oxyhemoglobínu (SpO2) a objemom čistého hemoglobínu (Hb), ktorý možno v krvi naviazať. Inými slovami, je to nasýtenie oxyhemoglobínu (SpO2) v krvi. Je to veľmi dôležitý fyziologický parameter pre dýchaciu a obehovú sústavu. Choroby dýchacej sústavy môžu zmeniť hodnotu okysličenia krvi.
Niektoré faktory, ako sú úrazy alebo anestézia počas chirurgických zákrokov, môžu mať negatívny vplyv na hladinu okysličenia. Nízka saturácia krvi môže spôsobiť bolesť hlavy, migrény, zvracanie, celkovú slabosť, preto je v takýchto prípadoch veľmi dôležité neustále monitorovanie. Prstový pulzný oxymeter DEPAN, model YK-81C, je vďaka malým rozmerom, nízkej spotrebe energie, pohodlnému rozhraniu a možnosti práce na batérie dokonalým nástrojom na neustále monitorovanie hladiny nasýtenia krvi kyslíkom (SpO2). Pre získanie rýchleho merania stačí iba vložiť prst do prístroja. Prístroj je klinicky testovaný, čo potvrdzuje jeho presnosť.