Kód produktu : 238536

A-DERMA KRÉM na ruky a nechty HYDRATAČNÝ s kyselinou hyalurónovou 1x50 ml

Krém na ruky anechtyna každodennú starostlivosť oruky apevné nechty

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Krém na ruky a nechty na každodennú starostlivosť o ruky a pevné nechty. Skladá sa z 99 % zložiek prírodného pôvodu, obsahuje rastlinný extrakt z ovsa Rhealba® (pochádzajúci z organického poľnohospodárstva) a kyselinu hyalurónovú.

  • Má nelepivú textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva.
  • Vyživuje, upokojuje a regeneruje ruky oslabené nepriaznivými vonkajšími vplyvmi (zmeny teplôt, opakované umývanie, časté používanie dezinfekčných prostriedkov atď.).
  • Pokožku hydratuje, zjemňuje. 
  • Zanecháva na pokožke sviežu a jemnú vôňu.
  • Informácie pre vegánov: Neobsahuje zložky živočišného pôvodu.

Informácia od dodávateľa

A-DERMA dermatologický krém na ruky a nechty s bio certifikáciou je nevyhnutnou súčasťou každodennej starostlivosti o ruky a pevné nechty. Vyživuje, upokojuje a regeneruje ruky oslabené nepriaznivými vonkajšími vplyvmi (zmeny teplôt, opakované umývanie, časté používanie dezinfekčných prostriedkov atď.) a hydratuje už od prvého použitia1 vďaka kombinovanému pôsobeniu rastlinného extraktu z ovsa Rhealba® a kyseliny hyalurónovej so silným hydratačným účinkom. Jeho nelepivá textúra, ktorá sa rýchlo vstrebáva, zanecháva na pokožke sviežu a jemnú vôňu. Krém na ruky a nechty z produktov KAŽDODENNEJ STAROSTLIVOSTI sa skladá z 99 % zložiek prírodného pôvodu, ktorých výber striktne závisí na ich účinnosti. Po použití je pokožka rúk upokojená, dôkladne vyživená a zjemnená. Ovos Rhealba® pochádzajúci z organického poľnohospodárstva.
Informácie pre vegánov: Neobsahuje zložky živočišného pôvodu.

*Tuba je vyrobená z 34 % z recyklovaného plastu, t.j. 25 % pôvodného plastu oproti súčasnej tube.
1Klinická štúdia realizovaná na 31 subjektoch. Aspoň dve aplikácie denne po dobu 3 týždňov.