Kód produktu : 238551

BIOMIC Respirátor FFP2, 3-panelový tmavo modrý 1x20 ks

Respirátor FFP2 bez výdychového ventilu tvaru 3D – trojpanelový s filtračnou účinnosťou PFE min

Skladom - dodávame do 48 hodín

6.50 €
Odporúčaná cena: 7.15 €
Strážny pes

Popis

Respirátor FFP2 bez výdychového ventilu tvaru 3D – trojpanelový s filtračnou účinnosťou PFE min. 95%, 5-vrstvový a vystlaný z vnútornej strany jemným kontaktným materiálom.

  • Disponuje stupňom ochrany FFP2.
  • Spĺňa ochranu proti pevným časticiam a kvapalným aerosólom, filtruje vírusy a baktérie.
  • Upínanie za uši pomocou pohodlných zatavených pružných gumičiek alebo možnosť uchytenia za hlavou pomocou odnímateľného plastového háčika - pre maximálny komfort a účinnosť.
  • Nastaviteľná a tvarovateľná nosová výstuha.
  • Individuálne hygienicky zabalený.
  • Vhodný aj pre väčšie tváre, šetrný ku pokožke.

Informácia od dodávateľa

Komfortný certifikovaný respirátor FFP2 bez výdychového ventilu tvaru 3D – trojpanelový s filtračnou účinnosťou PFE min. 95%, 5-vrstvový a vystlaný z vnútornej strany jemným kontaktným materiálom, disponuje stupňom ochrany FFP2, certifikácia CE (CE je označenie potvrdzujúce zhodu s právnymi požiadavkami pre bezpečný výrobok v krajinách EU, bez ktorého sa v týchto krajinách nemôže predávať), ďalej spĺňa certifikáciu EN149:2001+A1:2009 (klas. FFP2 NR), respirátor spĺňa certifikáciu podľa smernice: EU 2016/425 PPE class III., číslo notifikovanej osoby pre direktívu EU 2016/425, C2, D pre PPE:CE0370.Respirátor spĺňa ochranu proti pevným časticiam a kvapalným aerosolom, táto trieda filtruje vírusy a baktérie.Upínanie za uši pomocou pohodlných zatavených pružných gumičiek alebo možnosť uchytenia za hlavou pomocou odnímateľného plastového háčiku pre maximálny komfort a účinnosť. Tvar poskytuje ochranu pred toxickými aerosólmi v kvapalnom alebo časticami v pevnom skupenstve, veľký vnútorný objem zaručuje lepšiu komunikáciu, nastaviteľná a tvarovateľná nosová výstuha, individuálne hygienicky zabalený, 3D – trojpanelový tvar – ergonomický obľúbený u zákazníkov, vhodný aj pre väčšie tváre, šetrný ku pokožke, dokonalá absorpcia potu, poskytuje vynikajúce tesnenie.Poskytuje efektívnu ochranu pred kvapôčkovou vírusovou nákazou.Respirátory sú balené hygienicky samostatne.

Výrobca