Kód produktu : 234238

ALIVER Alchemilka obyčajná cps (koncentrácia 10:1) 1x90 ks

Výživový doplnok s obsahom extraktu z alchemilky (Alchemilla vulgaris extrakt 10:1)

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Výživový doplnok s obsahom extraktu z alchemilky (Alchemilla vulgaris extrakt 10:1). Alchemilka je bohatým zdrojom fytohormómov. Bez umelých prísad, lepku, príchute, farbív alebo konzervantov.

Informácia od dodávateľa

Alchemilla vulgaris extrakt 10:1, bez umelých prísad, lepku, príchute, farbív alebo konzervantov.
Príroda nám vraj poskytuje liek na každú chorobu a Alchemilka sa považuje za rastlinu číslo jeden pri liečbe rôznych ženských ochorení. Alchemilka je bohatým zdrojom fytohormómov, ktoré v ženskom tele pôsobia pozitívne na vlastnú produkciu hormónov.
Práve vďaka jej schopnosti stimulovať hormóny je nápomocná pri problémoch s otehotnením, ale aj v období klimaktéria.

Alchemilka podporuje funkciu maternice a tým zvyšuje pravdepodobnosť otehotnenia a hlavne donosenia plodu. Spevňuje podbrušné svalstvo, pomáha rýchlejšiemu stiahnutiu maternice po pôrode, kedy pomáha aj zmieriť sa s úlohou matky, zmierniť úzkosti spojené s popôrodnou depresiou.

Alchemilka obsahuje všetky dôležité látky, ktoré potrebuje ženský organizmus na svoje správne fungovanie. Ich účinky oceníte od začiatku menštruačného cyklu až po jeho definitívne ukončenie. Alchemilka priaznivo ovplyvňuje nielen fyziologické cykly v tele ženy, ale aj ženskú psychiku, ktorá sa mení vplyvom hormonálnych zmien v tele. Zmierňuje potenie, nervozitu, návaly, nespavosť.

Alchemilka veľmi pomáha pri poranení pri pôrode, pri ochabnutí podbrušia žien, ktoré majú ťažký pôrod alebo sklon k potratu, upevňuje plod a posilňuje väzivo maternice. Ženy so sklonom k týmto ťažkostiam by mali od tretieho mesiaca užívať alchemilku. A dokonca alchemilka pomáha rozhýbať aj spomalený metabolizmus, čo ocenia všetci tí, ktorí sa snažia schudnúť. Táto bylina sa často používa aj pri skleróze multiplex.

Výrobca