Sorbothane Sorbo Pro gélové vložky (veľkosť 42) 1x1 pár | Vitalmix.sk

Kód produktu : 214415

Sorbothane Sorbo Pro gélové vložky (veľkosť 42) 1x1 pár

Gélové vložky do topánok napomáhajúznížiť možnosť poranenia počas cvičenia pohlcovaním otrasov vznikajúcich dopadomchodidla na zem

Momentálne nedostupné

Popis

Gélové vložky do topánok napomáhajú znížiť možnosť poranenia počas cvičenia pohlcovaním otrasov vznikajúcich dopadom chodidla na zem.

Informácia od dodávateľa

Gélové vložky do topánok Sorbothane znižujú možnosť poranenia tela behom cvičenia tým, že preukázateľne opakovane pohlcujú bezkonkurenčných 94,7% otrasov bez zhoršenia výkonu. Jedinečný viscoelastický materiál gélových vložiek do topánok Sorbothane posilňuje obranné mechanizmy tela tým, že pri náraze (dopadu nohy) sa polymér deformuje tak, že rozptýli otrasové vlny skôr do strán než do hora skrz telo.
 
PRODUKTOVÉ VLASTNOSTI
Pohlcuje bezkonkurenčných 94,7 % škodlivých nárazových vĺn.
Chráni kĺby ako sú kolená a členky pred škodlivými vlnami otrasov, ktoré vznikajú behom cvičenia a športu, dopadom chodidla na zem.
Ponúkajú výnimočný komfort a pritom zlepšujú výkon.
Materiál Coolmax zaisťuje dokonalú priedušnosť tým, že odvádza vlhkosť od tela aj pri aktivitách s vysokou intenzitou.
Gélové vložky do topánok Sorbo Pro
Vytvorená pre športovca, ktorý požaduje maximálnu ochranu k dosiahnutiu najvyššej úrovne výkonu. Sorbo Pro podporuje a nastavuje ideálnu os chodidla a tlmí plosku nohy preto, aby starostlivo vycentrovala geometriu každého užívateľa, zatiaľ čo stabilizujúca klenba nohy poskytuje ideálny biomechanický tvar k riešeniu problému s nadmernou pronáciou nohy a preťažením väzov a svalov plosky nohy.
Špecifická dizajnová k náprave pronácie, SorboPro ponúka užívateľom kontrolu a podporu. Perfektné pre osoby so stavom chodidiel ako je pronácia alebo pre tých, ktorí sa chcú pohodlne venovať športovým aktivitám s vysokou záťažou.
Biofit technológia.
Ochrana pri dopade.
Reakčné plochy.
Antibakteriálna vrchná vrstva.
Pasuje do väčšiny topánok.