Kód produktu : 234268

Omk1-LF sterilný lipozomálny očný roztok 1x10 ml

Zdravotnícka pomôcka- očný roztok obsahujúci 2 % citikolínu a 0,075 % kyseliny hyaluronovej s vysokou molekulovou hmotnosťou v lipozomálnom roztoku, ktorý má funkciu nosiča pre citikolín

Skladom - dodávame do 48 hodín

17.93 €
Odporúčaná cena: 19.72 €
Strážny pes

Popis

Zdravotnícka pomôcka - očný roztok obsahujúci 2 % citikolínu a 0,075 % kyseliny hyaluronovej s vysokou molekulovou hmotnosťou v lipozomálnom roztoku, ktorý má funkciu nosiča pre citikolín. Bez konzervačných látok.

  • Vďaka prítomnosti citikolínu poskytuje užitočnú a prospešnú štrukturálnu podporu pri obnove celistvosti membrán buniek postihnutých očnými degeneratívnymi procesmi, ako je napríklad glaukóm.
  • Roztoky obsahujúce kyselinu hyaluronovú umožňujú tiež vytvoriť vhodné mikroprostredie pre obnovujúce procesy na povrchu oka v prípade poškodenia rohovkového a spojovkového epitelu.
  • Kyselina hyaluronová, ktorá sa získava biotechnologickou výrobou, dáva roztokom mukomimetické, mukoadhezívne a viskoelastické vlastnosti. Tieto vlastnosti sú prospešné pre zlepšenie stability slzného filmu, tak aby povrch oka ostal lubrikovaný, hydratovaný a chránený.

Prípravok:

  • sa používa ako prídavná liečba k liečbe znižujúcej vnútroočný tlak u pacientov s glaukómom,
  • poskytuje úľavu očiam pri podráždení, pálení a pocitu cudzieho telesa v oku, ktoré sú spôsobené faktormi životného prostredia, operáciou oka/očí alebo zápalom spojoviek.