Kód produktu : 233409

TEREZIA HLIVA USTRICOVITÁ S RAKYTNÍKOVÝM OLEJOM AKCIA cps 2x60 ks + darček VITAMIN D3 cps 1x30 ks, 1x1 set

Výživový doplnok

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Výživový doplnok.
Hliva ustricovitá obsahuje: betaglukány, hubovú vlákninu a ďalšie látky. Rakytníkový olej je získaný z plodov rastliny rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides). 
Zloženie: 1 kapsula obsahuje zmes 300 mg (100% prášku hlivy ustricovitej a 100% rakytníkového oleja bez prímesí s obsahom 118,2 mg betaglukánu (+- 3,75 mg).  

Darček: Vitamín D3 cps 1x30 ks.

  • je potrebný pre zdravie kostí a zubov,
  • pomáha telu absorbovať vápnik zo stravy,
  • je vhodný na podporu imunity a činnosti svalov.

Zloženie: Olivový olej, vitamín D3 (cholekalciferol), želatínová kapsula (želatína, glycerol, čistená voda). 

Informácia od dodávateľa

Rakytníkový olej je najvzácnejšou látkou získanou z tmavooranžových plodov rastliny rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides). 
Rakytník rešetliakový je vhodný na podporu obranyschopnosti organizmu, pomáha znižovať únavu, podporuje činnosť srdca a tráviaceho traktu, pomáha udržiavať zdravú pokožku.
Vitamín D je pre ľudský organizmus veľmi dôležitý. Ide o vitamín rozpustný v tukoch, ktorý je nevyhnutný pre zdravie kostí a zubov, pomáha telu absorbovať vápnik zo stravy a je vhodný na podporu imunity a činnosti svalov. Vitamín D je nenahraditeľný od dojčenského veku až po starobu. Telo si ho vie vytvoriť v obmedzenej miere zo slnečných lúčov, avšak je vhodné ho dopĺňať aj inou cestou.

https://www.terezia.sk/