Kód produktu : 222092

VITAR VITAMÍN C + ZINOK, ECHINACEA A ŠÍPKA tbl oro 30+15 (+50 % zdarma), príchuť malina (45 ks)

Výživový doplnok - tablety s obsahom vitamínu C, zinku a rastlinných extraktov

Skladom - dodávame do 48 hodín

4,08 €
Odporúčaná cena: 4,49 €

Popis

Výživový doplnok - tablety s obsahom vitamínu C, zinku a rastlinných extraktov. So sladidlom.
Prípravok obsahuje zvýšené množstvo vitamínu C (120 mg v 1 tablete) a zinku (15 mg v 1 tablete), ďalej je obohatený o prírodné extrakty z echinacey (Echinacea purpurea) a šípky (Rosa canina).

Vitamín C je antioxidant, ktorý prispieva k:

  • normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii ďasien, svalov, chrupaviek a kože,
  • správnemu fungovaniu imunitného systému.

Zloženie: sladidlo – sorbitol, kyselina – kyselina L-askorbová, citran zinočnatý, extrakt z plodov ruže šípovej, extrakt z vňate echinacey, prírodná aróma, protihrudkujúce látky – stearan horečnatý, polyetylénglykol (PEG 6000), sladidlá – sukralóza, citróza (neohesperidín DC).

Informácia od dodávateľa

Výživový doplnok - tablety s obsahom vitamínu C, zinku a rastlinných extraktov. Bez pridaného cukru. So sladidlom.Prípravok obsahuje zvýšené množstvo vitamínu C a zinku, ďalej je obohatený o prírodné extrakty z echinacey a šípky, ktoré sú vhodným doplnkom pre posilnenie imunity a pri respiračných ťažkostiach. Vitamín c je významným antioxidantom a je potrebný pre tvorbu kolagenu, ktorý pôsobí podporne v tkanivách ľudského tela - svaloch, šľachách, chrupavkách a v koži. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému. Pôsobí priaznivo na kvalitu pokožky, vlasov a nechtov.