Kód produktu : 238738

WELEDA Mama Set olej na strie 100 ml + balzam na bradavky 25 g + čaj 20x2g, 1x1 set

Mama set obsahuje 3produkty, ktoré ocenia predovšetkým tehotné a dojčiace ženy

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Mama set  obsahuje 3 produkty, ktoré ocenia predovšetkým tehotné a dojčiace ženy. Set obsahuje:

  • Tehotenský ošetrujúci olej na strie 100 ml
  • Balzam na bradavky 25 g
  • BIO čaj pre dojčiace ženy 40 g, porciovaný

Tehotenský ošetrujúci olej na strie s obsahom mandľového oleja, jojobového oleja, oleja z pšeničných klíčkov, extraktu z arniky horskej.
Zlepšuje pružnosť, elasticitu a hladkosť pokožky.
Pravidelná masáž olejom bráni vzniku strií a má priaznivý vplyv aj na strie už vzniknuté (približne do 18 mesiacov od ich vzniku).
Vhodný pre vegánov.

Balzam na bradavky prináša úľavu popraskaným a bolestivým bradavkám, a to vďaka spojeniu lanolínu, včelieho vosku a cenných rastlinných olejov, ktoré zjemňujú pokožku a uzamykajú v nej vlhkosť. 

BIO čaj pre dojčiace ženy, ktorý vyniká lahodnou chuťou a tým, že jednotlivé zložky pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva. Pomáha vyrovnať príjem tekutín, čím podporuje prirodzenú tvorbu mlieka.
Zloženie: senovka grécka, semená anízu, feniklu, rasce, listy železníka lekárskeho (15 %)  ( z certifikovaných ekologických zdrojov).

Informácia od dodávateľa

Objavte 3 prírodné produkty, ktoré ocenia predovšetkým tehotné a dojčiace ženy. Mamičky nadchne kombinácia čistých rastlinných receptúr, ktoré si poradia s bolestivými bradavkami, striami a bezproblémovým dojčením.