Kód produktu : 70711

Vitella Treox gél 1x15 ml

Vitella Treox obsahuje tri účinné látky – ozonizovaný olivový olej, hyaluronát sodný a tokoferol acetát (vitamin E)

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Vitella Treox obsahuje tri účinné látky – ozonizovaný olivový olej, hyaluronát sodný a tokoferol acetát (vitamin E). Viac na adc.sk

Informácia od dodávateľa

Podporuje regeneráciu a re-epitelizáciu podráždenej kože pri rôznych typoch dermatitíd.
"Vitella Treox obsahuje tri účinné látky – ozonizovaný olivový olej, hyaluronát sodný a tokoferol acetát (vitamin E).
Ozonizovaný olivový olej je patentovanou formou oxidácie olivového oleja, ktorá má protizápalové, antibakteriálne a antimykotické vlastnosti. Tlmí začervenanie kože a svrbenie. Podporuje proliferáciu buniek kože.
Hyaluronát sodný podporuje regeneráciu kožných buniek a tkaniva. Je dobre známy tiež pre svoje výrazné hydratačné vlastnosti. Zvláčňuje kožu, obnovuje jej pružnosť a schopnosť zadržiavať v sebe vodu.
Tokoferol acetát (vitamín E) ako antioxidant chráni kožu pred pôsobením voľných radikálov. Spolu s kyselinou olejovou slúži ako stabilizačný faktor ozónu v prípravku.

Legislatívne zatriedenie: NZP - Nezaradené produkty

Metóda skladovania: N - Normálna teplota

Výrobca