Kód produktu : 234387

Zdravý svet Lipozomálny KOLAGÉN komplex hydrolyzovaný 1x250 ml

Výživový doplnok obsahuje hydrolizovaný kolagén, ktorý jekombináciou 18 hlavných aminokyselín s najvyššou koncentráciou glycínu, prolínu a hydroxyprolínu

Skladom - dodávame do 48 hodín

30.11 €
Odporúčaná cena: 33.12 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok obsahuje hydrolizovaný kolagén, ktorý je kombináciou 18 hlavných aminokyselín s najvyššou koncentráciou glycínu, prolínu a hydroxyprolínu. Obsahuje peptidy s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktoré sa vyrábajú získavaním kolagénu typu I a II totálnou hydrolýzou. Obsahuje aj vitamíny C,  E, B7 (biotín) a zinok.
 

  • Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek, kostí a pokožky.
  • Zinok prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky.

Informácia od dodávateľa

Lipozomálny kolagén sa vyznačuje kombináciou 18 hlavných aminokyselín s najvyššou koncentráciou glycínu, prolínu a hydroxyprolínu. Obsahuje peptidy s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktoré sa vyrábajú získavaním kolagénu typu I a II totálnou hydrolýzou.

Tento kolagén typu I je rovnakého typu, ktorý sa prirodzene nachádza v ľudských kostiach a pokožke. Kolagén typu II potrebujeme pre zdravé kĺby a šlachy.

Je ľahko stráviteľný, rýchlo absorbovaný a distribuovaný do ľudského tela. Príjem kolagénových peptidov má priaznivé účinky na kosti, chrupavky, pokožku, kĺby a väzivá tela.

Keďže až 90% kolagénu, ktorý sa užíva perorálne sa rozloží v tráviacom trakte a telo ho nedokáže využiť, práve lipozomálna forma zabezpečí jeho ochranu pred agresívnym prostredím tráviaceho traktu a zabezpečí vysokú vstrebateľnosť a následnú extra využiteľnosť v organizme.

Kolagén odporúčame pre:

zdravú, peknú a pružnú pokožku
vyhladenie vrások
zdravé kĺby a chrupavky
pri problémoch s platničkami
pevnosť telesných tkanív, svalov a šliach
pekné vlasy a nechty
Keď si kúpite bežný kolagén napr. s 5000 mg kolagénu, tak Vaše telo reálne využije necelých 500mg kolagénu.

Lipozomálny kolagén sa využije v tele na viac ako 95%, takže bez záťaže obličiek a potreby vylúčiť množstvo nevyužiteľného odpadového mnateriálu v každej dávke využijtete viac ako 950mg kolagénových peptidov v jednej dávke.

To je niekoľko krát viac ako pri bežnom kolagéne.