Kód produktu : 237882

3M FUTURO 4040 COMFORT FIT Bandáž univerzálna, stabilizačná, na koleno, 1x1 ks

Univerzálna stabilizačná bandáž na koleno

Skladom - dodávame do 48 hodín

37.20 €
Odporúčaná cena: 40.92 €
Strážny pes

Popis

Univerzálna stabilizačná bandáž na koleno.
Pevná podpora, stabilizácia a nastaviteľná kompresia pre slabé, boľavé alebo zranené kolená. Navrhnuté pre celodenné a každodenné pohodlie a podporu. Dvojité bočné stabilizátory a krúžok na patelu poskytujú oporu a zároveň umožňujú prirodzený rozsah pohybu.

  • Poskytuje pohodlie a stabilitu pre koleno pri každodenných aktivitách.
  • Kompresná ortéza poskytuje pevnú podporu pre slabé, boľavé alebo zranené kolená.
  • Navrhnuté na každodenné nosenie.
  • Pohodlné vďaka najpriedušnejšiemu materiálu, mäkkej vnútornej podšívke a štvorsmernej strečovej vrstve, ktorá zaisťuje hladké a tvarované prispôsobenie.
  • Dvojité bočné stabilizátory pomáhajú znižovať nežiaduce bočné pohyby.
  • Zosilnený krúžok okolo jabĺčka poskytuje podporu jabĺčku.
  • Navyše tri nastaviteľné popruhy umožňujú prispôsobenú kompresiu, podporu a prispôsobenie.
  • Vhodné použitie pri práci, ako aj pri venčení psa, alebo ak je potrebná ortéza v dôsledku zranenia pri športe.

Informácia od dodávateľa

Stabilizačná bandáž na koleno FUTURO™ Comfort Fit poskytuje pohodlie a stabilitu pre nasledujúci deň. Skvelá pre každodenné aktivity, naša kompresná ortéza poskytuje pevnú podporu pre slabé, boľavé alebo zranené kolená. Navrhnuté na každodenné nosenie, ktoré bude pre vás pohodlné vďaka nášmu najpriedušnejšiemu materiálu, mäkkej vnútornej podšívke a štvorsmernej strečovej vrstve, ktorá zaisťuje hladké a tvarované prispôsobenie. Dvojité bočné stabilizátory pomáhajú znižovať nežiaduce bočné pohyby a zosilnený krúžok okolo jabĺčka poskytuje podporu jabĺčku. Navyše tri nastaviteľné popruhy umožňujú prispôsobenú kompresiu, podporu a prispôsobenie. Či už pracujete, vybavujete rôzne veci, venčíte psa alebo potrebujete ortézu v dôsledku zranenia pri športe, spoľahnite sa na túto stabilizačnú bandáž na koleno FUTURO™ Comfort Fit, ktorá vám poskytne pohodlie po celý deň, každý deň.

Výrobca