Zerex Liverstart Balance cps 1x60 ks | Vitalmix.sk

Kód produktu : 221271

Zerex Liverstart Balance cps 1x60 ks

Výživový doplnok obsahuje pestrec mariánsky (Silybum marianum) extrakt zo semien, cholín, chlorellu, extrakt z koreňa púpavy lekárskej

Skladom - dodávame do 48 hodín

15,35 €
Odporúčaná cena: 16,89 €

Popis

Výživový doplnok obsahuje pestrec mariánsky (Silybum marianum) extrakt zo semien, cholín, chlorellu, extrakt z koreňa púpavy lekárskej.

  • Cholín prispieva k udržaniu normálnej funkcie pečene a k správnemu metabolizmu tukov a homocysteínu.

Informácia od dodávateľa

Dávate vašej pečeni občas zabrať? Naštartujte jej zdravú funkciu s Liverstartom Balance. Tento doplnok stravy spája kombináciu účinných zložiek, ktoré podporujú činnosť pečene, regeneráciu pečeňového tkaniva a prispievajú k prečisteniu organizmu od škodlivých látok.
● Pestrec mariánsky podporuje funkciu a regeneráciu pečene, hrá dôležitú rolu pri prečistení organizmu od škodlivých látok.
● Cholín patrí do skupiny komplexu vitamínu B (B8). Pomáha zabraňovať ukladaniu tukov v pečeni, a vplýva na spracovanie cholesterolu.
● Chlorofyl, vitamíny A, B1, B2, B6, horčík, vápnik, železo… to všetko obsahuje chlorella. Je obľúbená najmä pri detoxikácii organizmu a podpore črevnej mikroflóry.
● Extrakt z koreňa púpavy lekárskej prispieva k udržaniu optimálnej činnosti tráviaceho systému, sleziny a pečene.
● vhodný aj pre vegánov

Naštartujte zdravú funkciu pečene
Dávate vašej pečeni občas zabrať? Alkoholické nápoje či ťažké jedlá ju naozaj neurobia šťastnou. Je na čase si to u nej trochu vyžehliť, čo poviete?
V doplnku výživy Liverstart Balance sme spojili kombináciu zložiek, ktoré má zo všetkého najradšej:
● Pestrec mariánsky, ktorý podporuje funkciu pečene a jej regeneráciu, taktiež hrá dôležitú rolu pri prečistení organizmu od škodlivých látok.
● Cholín, inak nazývaný aj vitamín B8, pomáha zabraňovať ukladaniu tukov v pečeni, a vplýva aj na spracovanie cholesterolu.
● Chlorellu plnú vitamínov a minerálov pre podporu črevnej mikroflóry a detoxikáciu organizmu.
● Koreň púpavy lekárskej pre udržanie normálnej činnosti tráviaceho traktu, sleziny a pečene.
Takto si u vašej pečeni nazbierate zopár plusových bodíkov. Ona sa vám na oplátku odvďačí príjemným pocitom a prirodzeným, bezproblémovým fungovaním. A to sa oplatí.

Výrobca