Kód produktu : 235702

REPAREX pre mužov (Akcia) proti šedinám 2x125 ml + šampón na lupiny 200 ml, 1x1 set

Reparex proti šedivým vlasom jekozmetický prípravok, ktorý vracia vlasom ich pôvodnú farbu

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Reparex proti šedivým vlasom je kozmetický prípravok, ktorý vracia vlasom ich pôvodnú farbu.
Na rozdiel od klasickej farby na vlasy, tento produkt šediny neprekrýva ale pôsobí zvnútra vlasu vďaka špeciálnym enzýmom. K odstráneniu šedín tak dochádza postupne a celý proces pôsobí prirodzene. Obnovuje sa pôvodná farba šedivých vlasov.

Šampón proti lupinám so saponínmi z rastliny Yucca schidigera, s MSM, s olivovým a kokosovým olejom, keratínom a kofeínom.

  • Starostlivosť o vlasy od korienkov až po končeky. 
  • Odstraňuje nečistoty z vlasov a vlasovej pokožky.
  • Pomáha redukovať lupiny. 
  • Pomáha zabraňovať nadmernému vypadávaniu vlasov. 
  • Vlasy sú poddajnejšie, lesklejšie.

Informácia od dodávateľa

Obnovte pôvodnú farbu svojich šedivých vlasov zvnútra. Reparex proti šedivým vlasom je unikátny kozmetický prípravok, ktorý vracia vlasom ich pôvodnú farbu. Na rozdiel od klasickej farby na vlasy, náš produkt šediny neprekrýva ale pôsobí zvnútra vďaka špeciálnym enzýmom. K odstráneniu šedín tak dochádza postupne a celý proces pôsobí prirodzene.

Šampón proti lupinám so saponínmi
Starostlivosť o vlasy od korienkov až po končeky. Obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok, ktoré pomáhajú redukovať lupiny. MSM (metylsulfonylmetán) je zdrojom biologicky dostupnej síry, zlepšuje stav vlasovej pokožky a vlasov, pomáha pri odstraňovaní lupín. Olivový olej je bohatý na vitamíny A, B, D a E, čo sú vitamíny, ktoré dokážu pri vonkajšom použití stimulovať vlasové korienky. Kokosový olej je výnimočný tým, že dokáže preniknúť do vlasov a vyživuje ich smerom zvnútra von. Keratín je stavebným proteínom, posilňuje vlasy, zlepšuje ich štruktúru, pomáha odolávať vonkajším vplyvom a strate vlhkosti, vypĺňa trhliny vo vlasovom vlákne, aby bol vlas poddajnejší, lesklejší a ľahšie sa upravoval. Kofeín má schopnosť preniknúť cez pokožku hlavy až k vlasovému folikulu, stimulovať jeho činnosť a tým predlžuje jeho životnosť. Týmto zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov. Saponíny z rastliny Yucca schidigera majú čistiace schopnosti a pomáhajú odstraňovať nečistoty z vlasov a vlasovej pokožky.