Kód produktu : 237965

Eucerin Ošetrujúci olej proti striám 2x125 ml (-50% na druhý produkt, akcia 2023 ) 1x1 set

Telovýolej proti striám obsahuje kombináciu prírodných olejov s vysokým množstvom esenciálnych mastných kyselín, ako je slnečnicový, jojobový a mandľový olej

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Telový olej proti striám obsahuje kombináciu prírodných olejov s vysokým množstvom esenciálnych mastných kyselín, ako je slnečnicový, jojobový a mandľový olej. Obsahuje tiež prírodný vitamín E. Olej sa ľahko roztiera a rýchlo vstrebáva. Použitie s pravidelnou masážou stimuluje krvný obeh, zvyšuje pružnosť pokožky. Vhodný počas tehotenstva aj po pôrode. Vhodný aj pre deti a dojčatá.

Informácia od dodávateľa

Eucerin Telový olej proti striám bol vyvinutý špeciálne pre potreby citlivej pokožky, a to i počas tehotenstva. Obsahuje vitamín E a vysoko kvalitné čisto rastlinné oleje, bohaté na kyselinu linolovú (nenasýtenú mastnú kyselinu), ktorá posilňuje prirodzenú bariérovú funkciu pokožky.
Olej sa ľahko roztiera a rýchlo vstrebáva. Použitie s pravidelnou masážou stimuluje krvný obeh, zvyšuje pružnosť pokožky a znižuje výskyt strií. 

KLINICKÉ ŠTÚDIE
Eucerin Telový olej proti striám preukázateľne redukuje strie, a zároveň u neho bola potvrdená vynikajúca kožná znášanlivosť, dokonca i na oslabenej pokožke.