Kód produktu : 235351

BIODERMA Atoderm Krém (V2) výživný telový (s pumpou) (inov.2021) 1x200 ml

Krém s výživnou textúrou určený na každodennú starostlivosť o normálnu až suchú citlivú pokožku

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Krém s výživnou textúrou určený na každodennú starostlivosť o normálnu až suchú citlivú pokožku. Zjemňuje, hydratuje a chráni pokožku. Môžu ho používať i deti od dojčenského veku. 

Informácia od dodávateľa

Bioderma Atoderm krém so svojou vysoko výživnou textúrou je určený na každodennú starostlivosť o normálnu až suchú citlivú pokožku. Zjemňuje pokožku už po prvej aplikácii. Prináša okamžitý komfort a úľavu. Môžu ho používať i deti od dojčenského veku.

BENEFITY:
Okamžite a dlhodobo hydratujeZaručuje mäkkosť a pružnosť od prvého použitiaVeľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Jemná textúra – Rýchle vstrebávanie – Neparfumovaný - K dispozícii aj v parfumovanej verzii

* Test s meraním hydratácie pokožky, po obdobie 24 hodín.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Dlhodobo hydratuje: Hydratácia: +20 % po 24 h (2)

(1) Užívateľský test u 20 dobrovoľníkov vo veku 29 až 62 rokov, s normálnou až veľmi suchou pokožkou, po obdobie 7 dní. (2) Test s meraním hydratácie pokožky, po obdobie 24 hodín

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Pokožka – náš ochranca – je náš hlavný spojenec proti drsným vonkajším faktorom (poveternostné podmienky, nevhodná hygiena atď.).Extrémne napnutá pokožka sa môže vysušiť a spôsobovať dyskomfort a pocit pnutia.V záujme celodenného udržania pružnosti a mäkkosti pokožky je dôležité, aby pokožka bola chránená a vyživovaná vhodnými produktmi na dennú starostlivosť.

AKO FUNGUJE Atoderm Krém?
Skin Protect Complex™ obsahujúci vitamín PP a kombináciu dvoch sacharidov fyzicky a biologicky obnovuje zdravú kožnú bariéru a pomáha udržiavať zásoby vody v pokožke, vďaka čomu sa obnovuje pocit pohodlia:– Vitamín PP stimuluje syntézu lipidov, čím pomáha obnoviť štruktúru kožnej bariéry, dlhodobo zlepšiť Vláčna pleť a obnoviť jej komfort.– Kombinácia sacharidov optimalizuje zásoby vody v pokožke a uľahčuje prúdenie vody cez vrstvy pokožky tak, že zvyšuje syntézu akvaporínov (vodných kanálikov). To zaručuje 24-hodinovú hlbokú hydratáciu*. Na podporu tohto účinku stimuluje syntézu vysoko hygroskopickej molekuly – kyseliny hyalurónovej.– Prítomnosť glycerínu v uvedených produktoch pomáha korigovať nedostatok hydratácie v pokožke prostredníctvom zachytenia vody z mimotelového prostredia.– Patentovaný prírodný komplex D.A.F™ zvyšuje prah znášanlivosti pokožky.

* Test s meraním hydratácie pokožky, po obdobie 24 hodín.

Atoderm Krém A VAŠA RUTINA:
Aplikujte na očistenú a suchú pokožku.
Nanášajte na zdravú pokožku. Ak suchosť pokožky pretrváva, obráťte sa na lekára.