Kód produktu : 238014

HOMEOPLASMINE Natura viacúčelový regeneračný balzam 1x40 g

Viacúčelový regeneračný balzam

Skladom - dodávame do 48 hodín

6.14 €
Odporúčaná cena: 6.75 €
Strážny pes

Popis

Viacúčelový regeneračný balzam.
Rastlinný balzam regeneruje a chráni podráždenú, poškodenú a/alebo popraskanú pokožku. Pomáha obnoviť ochrannú vrstvu pokožky a zmierniť nepríjemné pocity spôsobené jej vysušením (začervenanie, svrbenie a pocit napätia).

  • Vhodný na použitie na tvár a/alebo telo.
  • 100 % prírodné zloženie rastlinného pôvodu.
  • Neparfumované zloženie, vhodné aj na citlivú pokožku.
  • Dermatologicky testované.
  • Tuba vyrobená z recyklovaného plastu (recyklovateľné).
  • Škatuľka vyrobená použitím kukuričného škrobu (recyklovateľné).

Informácia od dodávateľa

Aktívne látky
Nechtík lekársky (Calendula officinalis)
- hydratácia suchej a citlivej pokožky, na liečbu podráždenia pokožky alebo na boj proti ekzému či psoriáze, jeho protizápalové pôsobenie môže tiež pomôcť upokojiť ľahké popáleniny a bodnutie hmyzom. Upokojuje postihnutú pokožku, znižuje prekrvenie a podieľa sa na regenerácii kožných buniek.
Skorocel väčší (Plantago major) - je známy pre svoje hydratačné, zjemňujúce a regeneračné vlastnosti, chráni, pomáha pri hojení a upokojuje svrbenie. Je bohatý na sliz so zmäkčujúcim účinkom upokojuje zápaly kože a zjemňuje pokožku. Má tiež antiseptické a čistiace účinky podporujúce hojenie.
Benzoín (Styrax benzoe) - je prírodná živica extrahovaná z benzoínového stromu Styrax tonkinensis. Benzoín vďaka svojim antioxidačným, dezinfekčným, regeneračným a ochranným vlastnostiam pomáha upokojiť oslabenú pokožku a zároveň sa podieľa na rekonštrukcii pokožky a regenerácii epidermis. Jeho antimikrobiálne vlastnosti poskytujú prirodzenú ochranu a uľahčujú hojenie rán, ako sú popáleniny, preležaniny, omrzliny a praskliny.

Neaktívne látky
Sladký mandľový olej
- Hydratačný olej, ktorý chráni pokožku a zároveň obnovuje vitalitu a žiarivosť.
Upokojuje a vyživuje, zmierňuje podráždenie a svrbenie.
Bambucké maslo - Upokojuje a zjemňuje, pomáha bojovať proti podráždeniu tým, že vyživuje pokožku, má hydratačné, regeneračné, zmäkčujúce a zjemňujúce vlastnosti.
Glycerine - Zmäkčujúca tuková látka, má Hydratačné vlastnosti, vďaka ktorým sú povrchové vrstvy pokožky jemnejšie, hladšie a pružnejšie.
Montanov - Povrchovo aktívna látka prírodného pôvodu. Pomáha stabilizovať všetky typy emulzií, poskytuje krémovitosť, hladkosť a uľahčuje aplikáciu.

* Neparfemované: redukcia rizika alergií.
* Bez petrochemických derivátov: polyetylén glykol je častou používané v rôznych kozmetických produktoch.
* Bez nadbytočných prísad ako parabén, silikón, fenoxyetanol, farbivá. 

Výrobca