Kód produktu : 65804

BIODERMA Atoderm Sprchový olej 1x1 l

Sprchový olej s krémovou a nemastnou textúrou

Skladom - dodávame do 48 hodín

25.44 €
Odporúčaná cena: 27.98 €
Strážny pes

Popis

Sprchový olej s krémovou a nemastnou textúrou. Zaisťuje jemné čistenie veľmi suchej a podráždenej citlivej pokožky. Na tvár aj telo. Vhodný pre dospelých, deti, dojčatá. Jemne parfumovaný. Vhodný do sprchy alebo kúpeľa.

Informácia od dodávateľa

Hľadáte niečo viac než len sprchový olej? Predstavujeme Vám Bioderma Atoderm Sprchový olej, ktorý vašu pokožku nielen jemne a šetrne očistí, ale zároveň sa postará, aby zostala hebká a vyživená po ďalších 24 hodín. Vďaka unikátnemu patentu Skin Barrier Therapy™ ho môže používať celá vaša rodina vrátane tých, ktorých trápi atopický ekzém. Obsahuje jemnú parfumáciu. Vhodné už pre dojčatá.

BENEFITY:
Intenzívne vyživuje
Upokojuje podráždenie
Čistí, obnovuje lipidy a upokojuje
Rešpektuje tú najcitlivejšiu pokožku
Zanecháva pokožku zamatovo hebkú, navracia pocit komfortu
Veľmi dobrá kožná a očná znášanlivosť – Nekomedogénny – Veľmi ľahká pena – Krémový a zamatový olej – Nemastný – Neobsahuje mydlo – Neštípe v očiach – Jemne parfumovaný

* Test merania hydratácie u 52 dobrovoľníkov vo veku 20 až 70 rokov, so suchou pokožkou, po obdobie 27 dní.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Vysoko vyživujúci:
Zvýši hydratáciu pokožky o +26 % po 27 dňoch používania. Toto zvýšenie môže dosiahnuť až 39 %. 24hodinový hydratačný účinok. (2)

(1) Užívateľský test u 21 dobrovoľníkov vo veku 18 až 70 rokov so suchou až veľmi suchou pleťou a pokožkou tela a citlivou a/alebo podráždenou pleťou a pokožkou tela po obdobie jedného týždňa.
(2) Test merania hydratácie u 52 dobrovoľníkov vo veku 20 až 70 rokov so suchou pokožkou, po obdobie 27 dní.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Suchá, veľmi suchá až podráždená pokožka môže viesť k poškodeniu kožnej bariéry, ktoré vedie k dehydratácií a preniknutiu alergénov do kože. Koža pritom stráca svoju mäkkosť a vláčnosť. Stáva sa drsnejšou a má tendenciu k pocitom pnutia až svrbenia. K tomu sa pridávajú vonkajšie faktory ako zima, zmeny teploty a polútanty, ktorým naša pokožka denno-denne odoláva. Preto je výber produktu hygieny nesmierne dôležitý, pričom je nevyhnutné ho prispôsobiť citlivosti pokožky.

AKO FUNGUJE Atoderm Sprchový olej ?
Atoderm Sprchový olej upokojuje a chráni pred vonkajšími agresívnymi vplyvmi vďaka svojmu jedinečnému zloženiu tvorenému rastlinnými biolipidmi, vitamínom PP a patentom Barrier Skin Therapy. (1) a (2) Rastlinné biolipidy* upokojujú pocit pnutia a zvyšujú odolnosť pokožky tak, že na nej obnovujú ochranný film. Vitamín PP stimuluje syntézu lipidov, čím umožňuje dlhodobé obnovenie kožnej bariéry. Patent Skin Barrier therapy™ biologicky bráni adhézii baktérií (Staphylococcus aureus) zodpovedných za zhoršenie podráždenia pokožky. Patentovaný prírodný komplex D.A.F™ zvyšuje prah tolerancie pokožky.

* Estery z kokosového orecha a slnečnice