Enduro Hand Sanitiser dezinfekčný prostriedok na ruky 100 ml | Vitalmix.sk

Kód produktu : 206560

Enduro Hand Sanitiser dezinfekčný prostriedok na ruky 100 ml

Enduro Hand Sanitiser predstavuje novú generáciu dezinfekčných prípravkov na vodnej báze. Dezinfekcia na ruky účinná proti vírusom, baktériám, plesniam i spóram.

Skladom - dodávame do 48 hodín

8,99 €
Odporúčaná cena: 9,89 €

Popis

Enduro Hand Sanitiser dezinfekčný prostriedok na ruky 100 ml

Dôsledná dezinfekcia rúk je v dnešnej dobe jednou z kľúčových foriem prevencie. Enduro Hand Sanitiser dezinfekčný prostriedok na ruky je okamžite účinná pokroková dezinfekcia rúk bez parfému či zápachu, ktorá predstavuje novú generáciu bezalkoholických dezinfekcií na vodnej báze. Je vysokoúčinný - ničí až 99,9% vírusov, baktérií, plesní či spór. Na zabitie baktérií, mikroorganizmov či plesní mu stačí len 30 sekúnd, pričom jeho dokázaná účinnosť voči baktériám je až 4 hodiny po aplikácii.

Enduro Hand Sanitiser je rýchloschnúci, na rukách nezanecháva žiadne lepkavé zostatky. Vďaka svojej penovej forme je jednoduchý na použitie. Speňovací vrchnák na balení zaručuje dlhotrvácnosť produktu, nakoľko na jedno stlačenie používa minimum tekutiny pre maximálny úžitok. Výrobok je dermatologicky testovaný.

Návod na použitie

Produkt aplikujte na každú ruku dvoma stlačeniami pumpičky. Ruku jemne premasírujte z oboch strán. Nezabudnite na nechty, záhyby aj končeky prstov až kým produkt nevyschne. Používa sa priamo bez nutnosti použiť vodu.

Pri kontakte s očami ich starostlivo vypláchnite tečúcou vodou po dobu 15 minút. V prípade komplikácií vyhľadajte lekársku pomoc.

Objem: 100 ml
Krajina pôvodu: Škótsko, Veľká Británia

Výrobca