HiPP HA 1 COMBIOTIK špeciálna dojčenska výživa 1x600 g | Vitalmix.sk

Kód produktu : 233914

HiPP HA 1 COMBIOTIK špeciálna dojčenska výživa 1x600 g

Potravina na osobitné lekárske účely

Skladom - dodávame do 48 hodín

18,39 €
Odporúčaná cena: 20,23 €

Popis

Potravina na osobitné lekárske účely.
Nutrične kompletná dojčenská výživa určená na diétny režim pre deti so špeciálnymi výživovými potrebami od narodenia, alebo ako príkrm k materskému mlieku.. Možno ju podávať na odporúčanie a pod dohľadom lekára.
Obsahuje extenzívne štiepenú (hydrolyzovanú) mliečnu bielkovinu.

Informácia od dodávateľa

Potravina na osobitné lekárske účely používaná na odporúčanie a pod dohľadom lekára. HiPP HA1 Combiotik® s hydrolyzovanou bielkovinou je určená pre deti so špeciálnymi výživovými potrebami. Obsahuje extenzívne štiepenú (hydrolyzovanú) mliečnu bielkovinu.  Výživa HiPP HA1 Combiotik®  je ľahko stráviteľná a dobre zasýti. Možno ju podávať od narodenia. 

Špeciálna dojčenská výživa HiPP HA1 Combiotik® obsahuje:
- Galaktooligosacharidy GOS - získané z laktózy.
- Mliečne kultúry L. fermentum, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry – v individuálnej variabilite a množstve.
- Polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom LCP (omega 3 & 6), ktoré sú tiež obsiahnuté v materskom mlieku. Sú veľmi dôležité v prvých mesiacoch života, pretože deti si ich ešte nevedia samé v dostatočnom množstve vytvoriť.
- Hydrolyzovaná (štiepená) bielkovina1: HiPP HA1 Combiotik® obsahuje hydrolyzovanú bielkovinu. Táto bielkovina, ktorá je podstatou všetkých HA mliek, môže spôsobovať mierne horkastú chuť mlieka. Je ale deťmi veľmi dobre tolerovaná.
- HiPP HA 1 Combiotik® je ľahko stráviteľný a dobre zasýti (obsahuje ľahko stráviteľný škrob).