Kód produktu : 236775

HiPP 2 BIO KOZIE MLIEKO následná mliečna dojčenská výživa (od ukonč. 6. mesiaca) 1x400 g

Mliečna dojčenská výživa vhodná od ukončeného 6

Skladom - dodávame do 48 hodín

24.58 €
Odporúčaná cena: 27.04 €
Strážny pes

Popis

Mliečna dojčenská výživa vhodná od ukončeného 6. mesiaca.
Základom je obzvlášť ľahko stráviteľné kozie mlieko v BIO kvalite. Je vhodnou alternatívou, ak dieťa bez zdravotného dôvodu citlivo reaguje na bežné dojčenské mlieko. Predstavuje šetrný prechod z dojčenia na kŕmenie z fľaše. 

  • Ľahko stráviteľné A2 kozie mlieko – s prirodzene vysokým podielom bielkoviny A2 β-kazeín
  • Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy. Laktóza je hlavný sacharid materského mlieka. GOS sú tak prirodzene obsiahnuté v materskom mlieku.
  • Pre spokojné bruško
  • Omega-3 mastná kyselina DHA prispieva k normálnemu vývoju zraku pri dennom príjme 100 mg
  • Vitamín A, C, železo a zinok pre podporu imunity* (*Ako všetky následné mlieka obsahuje vitamíny A, C, železo a zinok prispievajúce k normálnej funkcii imunity.) 
  • Lahodná mliečna chuť a vôňa – vďaka čistote chovu a špeciálnej technológii spracovania
  • BIO špičková kvalita HiPP
  • Vyrobené s maximálnou starostlivosťou v harmónii s prírodou: BIO poľnohospodárstvo a ohľaduplné zachádzanie s hospodárskymi zvieratami
  • Vyrobené v CO2 neutrálnom závode

Informácia od dodávateľa

HiPP 2 BIO Kozie mlieko je prémiová mliečna dojčenská výživa vhodná od ukončeného 6. mesiaca. Základom je obzvlášť ľahko stráviteľné A2 kozie mlieko v tej najlepšej BIO kvalite, ktoré je extra šetrné k malému brušku. Preto je dojčenská výživa z kozieho mlieka vhodnou alternatívou, ak dieťa bez zdravotného dôvodu citlivo reaguje na bežné dojčenské mlieko. Naviac obsahuje hodnotné galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy a všetky dôležité vitamíny a živiny, ktoré dojčatá a batoľatá potrebujú pre zdravý rast v jednotlivých vývojových fázach. HiPP BIO kozie mlieko má lahodnú mliečnu chuť a vôňu vďaka čistote chovu a špeciálnej technológii spracovania. Predstavuje šetrný prechod z dojčenia na kŕmenie z fľaše.

Rodina HiPP venuje už viac než 50 rokov všetko úsilie vývoju a výskumu mliečnej dojčenskej výživy, aby nedojčené deti dostali všetko potrebné pre zdravý vývoj, a to naviac v osvedčenej HiPP BIO kvalite. Kombinácia starostlivosti, dôkladne vybraných BIO surovín a systému prísnych kontrol zaručuje najvyššiu kvalitu a bezpečnosť výživného a zdravého mlieka.