AeroPress | Vitalmix.sk

Kód produktu : 206997

AeroPress

Pripravte si lahodnú kávu bez nežiaducich horkých a kyslastých tónov. Tento ľahký, odolný a kompaktný ručný kávovar sa zíde v kuchyni, na cestách, pri kempovaní i v kancelárii.

Skladom - dodávame do 48 hodín

32,00 €
Odporúčaná cena: 35,20 €

Popis

Za vynálezom AeroPressu stojí pán Alan Adler z americkej spoločnosti Aerobie. Ten v roku 2005 prišiel na trh s patentom jednoduchého aparátu, pomocou ktorého sa dá skoro kdekoľvek pripraviť vysoko kvalitná káva.

Kávovar Vám vykúzli kávu za skutočne ideálnych podmienok, akými sú: vhodná teplota vody, kompletné navlhčenie kávy a jej rýchle filtrovanie. Výsledkom toho je neuveriteľne lahodná káva so širokým spektrom aróm a chutí, nízkou aciditou a bez horkosti či prítomnosti kávových usadenín. Vďaka tomu AeroPress obľubujú mnohí nároční kávičkari po celom svete.

Je vynikajúcim doplnkom do domácnosti, ale pre svoju nízku hmotnosť, kvalitu a kompaktné rozmery vie byť perfektným spoločníkom i na cestách, dovolenkách, chate alebo v prírode; jednoducho všade, kam sa vyberiete. Vyskúšajte i Vy tento inovatívny spôsob prípravy kávy!

Káva z AeroPressu je filtrovaná pomocou vzduchu (preto názov AeroPress) cez malý papierový filter. Aj keď tu dochádza k určitému tlaku, ktorý je potrebný pre krátku dobu extrakcie, nedá sa očakávať, že by dosiahol 9 barov potrebných pre prípravu espressa.

Obsahuje:
– 350 papierových filtrov
– násypku a miešatko
– návod na prípravu

Viac na inCUPle.sk

Výrobca