Kód produktu : 236794

SanaGut Probio cps s cieleným uvoľňovaním 1x30 ks

Výživový doplnok obsahuje vyvážený komplex bakteriálnych kutúr - 5 kmeňov stabilizovaných do špeciálnych kapsúl s cieleným uvoľňovaním, a to až v črevnom trakte

Skladom - dodávame do 48 hodín

17,75 €
Odporúčaná cena: 19,53 €

Popis

Výživový doplnok obsahuje vyvážený komplex bakteriálnych kutúr - 5 kmeňov stabilizovaných do špeciálnych kapsúl s cieleným uvoľňovaním, a to až v črevnom trakte. Jedna kapsula obsahuje 20 miliárd živých baktérií a rozpustnú kukuričnú vlákninu. Obohatené o adhezívnu zložku zaisťujúcu priľnutie na sliznicu.

Zloženie:

  • Lactobacillus acidophilus NCFM®,
  • Lactobacillus paracasei Lpc-37™,
  • Bifidobacterium lactis Bi-07™,
  • Bifidobacterium lactis BI-04™,
  • Lactobacillus rhamnosus GG,
  • rozpustná kukuričná vláknina,

plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), zloženie kapsule: (hydroxypropylmethylcelulóza).

Informácia od dodávateľa

PROBIOTIKÁ S CIELENÝM UVOĽŇOVANÍM!
Výživový doplnok SanaGut® obsahuje vyvážený komplex 5 precízne testovaných probiotických kmeňov stabilizovaných do špeciálnych kapsúl s cieleným uvoľňovaním, a to  až v črevnom trakte. Probiotiká sú obohatené o adhezívnu zložku zaisťujúcu priľnutie na sliznicu. Jedna kapsula obsahuje až 20 miliárd živých baktérií. SanaGut® ďalej obsahuje rozpustnú kukuričnú vlákninu, ktorá je silným prebiotikom a nespôsobuje plynatosť. Táto živina podporuje rast laktobacilov a bifidobaktérií v hrubom čreve.
SanaGut®  je vhodný pri terapiách nepriaznivo pôsobiacich na črevný mikrobióm. Účinok probiotických kmeňov bol riadne testovaný a publikovaný v renomovaných vedeckých časopisoch.

Zloženie:  Probiotické kultúry (Lactobacillus acidophilus NCFM®, Lactobacillus paracasei Lpc-37™, Bifidobacterium lactis Bi-07™, Bifidobacterium lactis BI-04™, Lactobacillus rhamnosus GG), rozpustná kukuričná vláknina, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), zloženie kapsule: (hydroxypropylmethylcelulóza).

Výrobca