Kód produktu : 238229

JutaVit Rybí Kolagén + Hyaluron komplex prášok, malinová príchuť 1x200 g

Výživový doplnok s obsahom hydrolyzovaného rybieho kolagénu, kyseliny hyalurónovej, biotínu, organického zinku a vitamínu C so sladidlami s príchuťou maliny

Skladom - dodávame do 48 hodín

17.75 €
Odporúčaná cena: 19.53 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok s obsahom hydrolyzovaného rybieho kolagénu, kyseliny hyalurónovej, biotínu, organického zinku a vitamínu C so sladidlami s príchuťou maliny. Neobsahuje umelé arómy a farbivá. Neobsahuje žiadne konzervačné látky. Bez cukru.

  • Kolagén je prirodzenou súčasťou kožného tkaniva.
  • Kyselina hyalurónová je polysacharid s vysokou schopnosťou viazať vodu, ktorý sa nachádza aj v ľudskom tele a nachádza sa okrem iného aj v kožnom tkanive.
  • Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a tým k správnej funkcii pokožky, zubov, kostí, chrupaviek a ďasien.
  • Biotín a zinok prispievajú udržaniu zdravej pokožky a zdravých vlasov.
  • Zinok prispieva k udržaniu zdravých kosti a nechtov. Výrobok obsahuje iba organicky viazaný, dobre využiteľný zinok (glukónan zinočnatý).

Informácia od dodávateľa

Výživový doplnok s obsahom hydrolyzovaného rybieho kolagénu, kyseliny hyalurónovej, biotínu, organického zinku a vitamínu C so sladidlami s príchuťou maliny.
Neobsahuje umelé arómy a farbivá. Neobsahuje žiadne konzervačné látky. Bez cukru.
Kolagén je prirodzenou súčasťou kožného tkaniva. Značkový Peptan® kolagén vo výrobku, je vyrobený z maximálne čistého prírodného hovädzieho kolagénového peptidu, ktorý vyrába jeden z popredných svetových výrobcov kolagénu, francúzsky Rousselot. Kyselina hyalurónová je polysacharid s vysokou schopnosťou viazať vodu, ktorý sa nachádza aj v ľudskom tele a nachádza sa okrem iného aj v kožnom tkanive. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a tým k správnej funkcii pokožky, zubov, kostí, chrupaviek a ďasien. Biotín a zinok prispievajú udržaniu zdravej pokožky a zdravých vlasov. Zinok prispieva k udržaniu zdravých kosti a nechtov. Výrobok obsahuje iba organicky viazaný, dobre využiteľný zinok (glukónan zinočnatý). Organický zinok z glukónanu zinočnatého má lepšie využitie ako anorganické zlúčeniny (oxid zinočnatý).

Výrobca